Головна / Відділ ліцензування та акредитації / Експертам Нацагенства / Перелік посилань на нормативні документи університету

Перелік посилань на нормативні документи університету

Шановні колеги!
    Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова активно впроваджує нові принципи акредитації освітніх програм відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та «Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти».
  Для зручної роботи з усіма інформаційними матеріалами та документами університету  для експертів (а також  членів ГЕР та Нацагенства)  підготовано перелік посилань на всі необхідні під час візиту до нашого ЗВО матеріали. Сподіваємося, що це сприятиме вам у роботі.
   На всі питання та пропозиції можна отримати оперативну інформацію у відділі ліцензування та акредитації (каб. 128, тел. 234-68-48, iragrigorenko@ukr.net)
         Якщо документ не відкривається автоматично, перейдіть за посиланням