Про проект

Першого березня 2013 року стартував міжнародний проект програми TEMPUS N530417-Tempus-1-2-12-1DE (INOVEST) «Східне партнерство в педагогічних інноваціях в інклюзивній освіті»

Головна мета проекту: сприяння впровадженню педагогічних інновацій в інклюзивну освіту Білорусі, України і Молдови та посилення координації безперервної освіти вчителів шляхом підвищення якості їх навчання і білоруських, українських та молдовських університетах в галузі педагогічних інновацій в інклюзивній освіті.

Специфічні цілі Inovest:

1. Розробка і впровадження програм підготовки вчителів в галузі педагогічних інновацій для інклюзивної освіти (ІО).
  2. Запуск регіональної мережі (на базі одеського регіону) промоутерів для підтримки педагогічних інновацій в ІО.
  3. Підтримка педагогічних інновацій в ІО в Білорусі Молдові та Україні.
  4. Співробітництво між вчителями в школі та між школами.
  5. Співпраця з іншими службами, такими як охорона здоров’я соціальний захист та неурядові громадські організації.

Очікувані результати:

1. Покращення розуміння важливості педагогічних інновацій в інклюзивній освіті.
  2. Публікація путівника з професійної підготовки вчителів в галузі педагогічних інновацій в ІО.
  3. Розробка програм підготовки вчителів в галузі педагогічних інновацій в ІО.
  4. Розробка та запровадження навчальних програм курсів та підручників для підготовки вчителів.
  5. Створення регіональної мережі промоутерів педагогічних інновацій в інклюзивній освіті.