Головна / УНІВЕРСИТЕТ / Міжнародне співробітництво / Міжнародні гранти та стипендії

Для докторів наук, молодих вчених, аспірантів та студентів

Сторінка FB відділу міжнародних зв’язків 

ЄС:

Програма «Горизонт2020» 

Сектор освіти в програмі House of Europe 

Польща:

Study in Poland 

Словаччина:

National Scholarship Programme 

США:

Exchanges 
Study in the USA, а також. 
Peterson's Education Resource 
Review – Student Advantage Network 
NAFSA – Association of International Educators 
USDE – U.S. Department of Education
ETS – Educational Testing Service Network 
CGF – Career Guidance Foundation (College Information Resource) 

Туреччина:

Türkiye Scholarships 

Швеція:

Sweden Scholarships 

Чехія:

Czech Government Scholarship 

Фінляндія:

Study in Finland 

Японія:

http://www.jsps.go.jp/english/e-fellow/index.html

Австралія:

Australian Education - Scholarships 

Велика Британія:

British Council 

Італія:

Italian government scholarships 

Нідерланди:

Higher-level university year to gain 

Німеччина:

Copernicus 
DAAD – Німецька програма академічних обмінів 
Goethe-Institute 
Robert Bosch Stiftung 

erasmus

Можливості програми ЕРАЗМУС+:

  • міжнародна кредитна мобільність – це короткострокові програми обміну: на навчання (від 3 до 12 місяців) та на практику (від 2 до 12 місяців) для українських (молодших) бакалаврів, магістрів, аспірантів, докторантів; викладання /підвищення кваліфікації / на стажування (від 5 днів до 2 місяців) для викладачів та працівників закладів вищої освіти. Брати участь можуть студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти, докторанти), викладачі, та адміністративний персонал;
  • спільні магістерські програми передбачають повний курс навчання / викладання на спільних освітніх програмах Erasmus Mundus з отриманням повної вищої освіти в Європі на рівні магістра. Аплікувати на участь в спільних магістерських програмах може будь-яка особа, незалежно від віку і статусу, яка вже має щонайменше ступінь бакалавра або навчається на IV курс. Заявник може самостійно взяти участь у конкурсах незалежно від українського закладу вищої освіти;
  • молодіжні обміни – це зустрічі двох або більше груп молодих людей (вік учасників 13-30 років) з різних країн тривалістю 5–21 день. Кількість учасників молодіжних обмінів від 16 до 60, мінімум 4 учасники з кожної групи + 1 лідер групи;
  • мобільність молодіжних працівників – це заходи, що підтримують професійний розвиток працівників молодіжних організацій. Серед основних типів заходів: семінари, тренінгові курси, заходи з налагодження співпраці, навчальні візити; стажування або спостереження у молодіжній організації за кордоном, тощо. Тривалість заходів від 2 днів до 2 місяців.
    Кількість учасників: до 50 (включно з тренерами та фасилітаторами), без вікових обмежень;
  • волонтерські проекти з 2019 року виокремленні в окрему програму - Європейський корпус солідарності (European Solidarity Corps). Програма передбачає волонтерську допомогу в іншій країні тривалістю
    від 2 тижнів до 12 місяців. Тривалість групових проектів (мінімум 10 учасників) та проектів для учасників з меншими можливостями від 2 тижнів до 2 місяців. Вік учасників від 18 до 30 років, кількість учасників: 1-60. Організації мають отримати акредитацію, щоб приймати або відправляти волонтерів.

 

Детальна інформація за посиланням https://erasmusplus.org.ua/

 

house of europe

House of Europe (“Дім Європи”) — нова програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. 
Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.  

House of Europe фінансує стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії. Ми також будемо організовувати молодіжні табори та студентський обмін між університетами в межах України.

Режим доступу: https://houseofeurope.org.ua/

daad

Стипендіальні програми DAAD

Стажування або магістерська програма передбачає дослідження теми, яка входить до сфери наукових інтересів студента (проведення досліджень в наукових центрах, установах, дослідницьких інститутах, лабораторіях, робота в бібліотеках та архівах, тощо). Для участі в академічній мобільності необхідним є знання німецької або англійської  мови на рівні В2 або вище відповідно до Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти. Стипендії надаються на короткострокове (від 2 тижнів до 6 місяців) та довгострокове навчання (від 6 місяців).

Детальна інформація за посиланням: https://www.daad-ukraine.org/uk/

melvana

Mevlana Exchange Programme

Програма академічної мобільності, запроваджена Радою вищої освіти Турецької Республіки, що націлена на обмін студентами та викладачами між турецькими закладами вищої освіти та закладів вищої освіти  з інших країн. Студенти можуть навчатися у Туреччині протягом одного (мінімум) чи двох (максимум) семестрів, а науково-педагогічні працівники можуть викладати лекції протягом терміну від двох тижнів (мінімум) до трьох місяців (максимум). 

 Детальна інформація за посиланням: http://mevlana.en.ankara.edu.tr/?p=529

visegrad

Стипендії Вишеградського фонду

Програма підтримує студентську академічну мобільність у формі навчання в магістратурі або аспірантурі в країнах Вишеградської четвірки: Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччині. Стипендії Вишеградського фонду підтримують навчання студентів магістрів та аспірантів усіх спеціальностей та будь-якою мовою протягом від одного до чотирьох семестрів у понад 190 закладах вищої освіти Центральної та Східної Європи.

Детальна інформація за посиланням: https://www.visegradfund.org/apply/mobilities/visegrad-scholarship/

oead

Стипендії ім. Ернста Маха

Стипендії надають можливість студентам, аспірантам та науковцям пройти навчання (1-2 семестри) або стажування (1-9 місяців) на базі закладів вищої освіти Австрії за різноманітними напрямками підготовки. Область навчання або дослідження: природничі науки, технічні науки, медицина, науки про здоров'я, сільськогосподарські науки, соціальні науки.

Детальна інформація за посиланням: https://grants.at/en/

Сторінка 1 із 3