Відділ кадрів
-
Контакти
Адреса: 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9, кім. 151.
Адреса електронної пошти: (E-mail:) Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Режим роботи: 9:00-17:45 перерва: 13:00-13:45
Вівторок не прийомний день (робота з документами).
Тел./факс: (044) 235-30-14
Загальний відділ кадрів – 239-30-61
Відділ по роботі зі студентами – 239-30-59
Військово-мобілізаційний відділ – 239-30-98
Архів – 239-30-90
Відділ аспірантури і докторантури
-
Спеціалізовані вчені ради
-
Правила прийому на навчання в НПУ імені М.П. Драгоманова
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО АСПІРАНТУРИ У 2020 РОЦІ
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДО ДОКТОРАНТУРИ У 2020 РОЦІ
-
Склад відділу
вчений секретар університету
тел. 239-72-31
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
БОДНАР Ксенія Анатоліївна
завідувач відділу аспірантури
тел. 239-30-69
E-mail: aspirant@npu.edu.ua
Детальніше...
Відділ міжнародних зв'язків
-
ЗВО-партнери
З метою організації співпраці між НПУ імені М.П.Драгоманова та провідними університетами інших країн у сфері здійснення спільних наукових, учбових та дослідницьких проектів підписано угоди про співпрацю з такими ЗВО-партнерами:
Детальніше... -
Зразки заяв для оформлення іноземного стажування/відрядження
Детальніше... -
Міжнародна стратегія університету та університетські положення про академічну мобільність
Міжнародна стратегія
Витяг зі Статуту Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова:
7.7. Університет здійснює міжнародне співробітництво, укладає договори про співробітництво, встановлює прямі зв’язки з вищими навчальними закладами, науковими установами та підприємствами іноземних держав, міжнародними організаціями, фондами тощо відповідно до законодавства.
7.8. Основні напрямки міжнародної діяльності Університету:1) участь у програмах двостороннього та багатостороннього міждержавного обміну студентами, аспірантами, педагогічними, науково-педагогічними та науковими працівниками;
2) проведення спільних наукових досліджень;
3) залучення педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників іноземних вищих навчальних закладів для участі в педагогічній, науково-педагогічній та науковій роботі в Університеті;
4) організація міжнародних конференцій, симпозіумів, конгресів та інших заходів;
5) участь у міжнародних освітніх та наукових програмах;
6) участь у спільній видавничій діяльності;
7) надання послуг, пов’язаних із здобуттям вищої та післядипломної освіти, іноземним громадянам в Україні;
8) відрядження за кордон педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників для педагогічної, науково-педагогічної та наукової роботи відповідно до міжнародних договорів України, а також договорів укладених між Університетом та іноземними партнерами;
9) здійснення зовнішньоекономічної діяльності, передбаченої законодавством України;
10) інформаційне забезпечення міжнародного співробітництва;
11) сприяння академічній мобільності наукових, науково-педагогічних працівників та осіб, які навчаються;
12) інші напрями і форми, не заборонені законодавством України.
7.9. Організація міжнародної діяльності Університету спрямована на поєднанню кращих досягнень національної вищої школи з прогресивним зарубіжним досвідом. -
Про відділ міжнародних зв'язків
Основною тенденцією розвитку сучасного інформаційного суспільства є його глобалізація. В результаті зазначеного процесу посилюється рух до міжнародної інтеграції в цілому, вищої освіти зокрема.
Детальніше...
Саме для розвитку освітньої, наукової та інноваційної міжнародної діяльності університету було створено відділ міжнародних зв'язків.
Відділ по роботі з іноземними студентами
-
Правила прийому
Особливості прийому на навчання до НПУ імені М. П. Драгоманова іноземців та осіб без громадянства
- 1. Прийом на навчання до НПУ імені М. П. Драгоманова іноземців та осіб без громадянства здійснюється згідно із Законами України «Про вищу освіту», «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», «Про закордонних українців», «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту», Указом Президента України від 03 червня 1994 року № 271 «Про заходи щодо розвитку економічного співробітництва областей України з суміжними областями Республіки Білорусь і адміністративно-територіальними одиницями Республіки Молдова», постановами Кабінету Міністрів України від 26 лютого 1993 року № 136 «Про навчання іноземних громадян в Україні», від 26 вересня 2013 року № 684 «Деякі питання набору для навчання іноземців та осіб без громадянства», наказом Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2013 року № 1541 «Деякі питання організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 листопада 2013 року за № 2004/24536.
- 2. Іноземці та особи без громадянства (далі - іноземці) можуть здобувати вищу освіту за кошти фізичних та/або юридичних осіб, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, законодавством або угодами між закладами вищої освіти про міжнародну академічну мобільність. Прийом іноземців до закладів вищої освіти на навчання за рахунок коштів державного бюджету здійснюється в межах квот для іноземців.
- 3. Іноземці, які прибувають в Україну з метою навчання, вступають до НПУ імені М. П. Драгоманова за акредитованими освітніми програмами (спеціальностями). Зарахування вступників з числа іноземців на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб може здійснюватися НПУ імені М. П. Драгоманова:
1) двічі на рік, до і на початку академічних семестрів (але не пізніше 01 листопада і 01 березня відповідно), для здобуття ступенів бакалавра, магістра;
2) упродовж року для навчання в аспірантурі, ад’юнктурі, докторантурі. НПУ імені М. П. Драгоманова обчислює бали/оцінки вступника на основі документа про попередній здобутий рівень освіти. Для вступу на навчання на основі повної загальної середньої освіти вище зазначеної категорії осіб значення кількості балів/оцінок із загальноосвітніх предметів передбачених додатком 4 цих Правил, з яких проводиться вступне випробування має становити більше 0. Зарахування іноземців на навчання на відповідний рівень вищої освіти здійснюється за результатами вступних випробувань з визначених предметів і мови навчання та на підставі академічних прав на продовження навчання, що надаються документом про здобутий рівень освіти в країні його походження, і врахування балів успішності, що дають право на продовження навчання на наступному рівні вищої освіти відповідно до законодавства країни, що видала документ про здобутий ступінь (рівень) освіти.
- 4. Усі категорії іноземців, які вступають на навчання, зараховуються до НПУ імені М. П. Драгоманова на підставі наказів про зарахування, що формуються в Єдиній базі.
- 5. Вимоги НПУ імені М. П. Драгоманова щодо відповідності вступників із числа іноземців, які прибули в Україну з метою навчання, умовам прийому на відповідні рівні вищої освіти, а також строки прийому заяв і документів, проведення вступних випробувань, творчих конкурсів та зарахування зазначаються у цих Правилах прийому та оприлюднюються на офіційному веб- сайті університету.
- 6. Іноземці, яким надаються державні стипендії за міжнародними договорами, загальнодержавними програмами, іншими міжнародними зобов’язаннями України, приймаються на навчання у межах установлених квот для іноземців на підставі направлень Міністерства освіти і науки України.
- 7. Іноземці, які прибувають в Україну для участі в програмах академічної мобільності або для здобуття вищої освіти за узгодженими між НПУ імені М. П. Драгоманова та іноземним закладами вищої освіти освітніми програмами, приймаються на навчання з урахуванням відповідних договірних зобов’язань відповідних закладів вищої освіти.
- 8. Закордонні українці, які на законних підставах перебувають в Україні і статус яких засвідчений посвідченням закордонного українця, при вступі до НПУ імені М. П. Драгоманова користуються такими самими правами на здобуття освіти, що й громадяни України, за винятками, встановленими Конституцією України, законами України чи міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України. Закордонні українці, статус яких засвідчений посвідченням закордонного українця, можуть зараховуватись на навчання за державним замовленням у межах установлених квот для іноземців за співбесідою з предметів, передбачених цими Правилами прийому.
- 9. Строки прийому заяв і документів, проведення вступних випробувань, творчих конкурсів, співбесід та оприлюднення наказу про зарахування для усіх категорій іноземців та осіб без громадянства для здобуття ступеня вищої освіти проходять в наступні терміни:
Етапи вступної кампанії
Денна, заочна (дистанційна) та вечірня форми навчання
Початок прийому заяв та документів
18 червня
Закінчення прийому заяв та документів
26 жовтня (до 18.00 години)
Проведення вступних випробувань та співбесід
19 червня по 30 жовтня
Оприлюднення рейтингового списку вступників
не пізніше
наступного дня проведення останнього вступного випробування
(співбесіди)
Оприлюднення наказу про зарахування
не пізніше
трьох днів після оприлюднення рейтингового списку,
але не пізніше
01 листопада
- 10. Іноземці та особи без громадянства подають до Приймальної (відбіркової) комісії такі документи:
- заяву-анкету;
- оригінал та копію документа про попередню освіту (з легалізацією та апостилем), нотаріально завіреним перекладом на українську мову;
- оригінал та копію документа (додатка до документа про освіту), в якому міститься інформація про його успішність з навчальних дисциплін (з легалізацією та апостилем), нотаріально завіреним перекладом на українську мову;
- медичний сертифікат про стан здоров`я, засвідчений офіційним органом охорони здоров`я, з якої прибув іноземець, і виданий не пізніше ніж за два місяці до від`їзду на навчання в Україну;
- копію та переклад паспорту нотаріально завірений на українську мову (або копію документа, що посвідчує особу без громадянства);
- дійсний поліс медичного страхування (крім іноземців,які прибули з країн, з якими укладено угоди про безоплатне надання екстреної медичної допомоги);
- 6 фотокарток розміром 3 х 4 та 6 фотокарток 3,5 х 4,5 матові;
- копію посвідчення закордонного українця (за наявності);
- зворотній квиток з відкритою датою повернення на батьківщину терміном до одного року (або договір добровільного страхування відповідальності за відшкодування витрат, пов`язаних з виконанням рішення про видворення за межі України).
- 11. Для конкурсного відбору іноземців та осіб без громадянства, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, для здобуття ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) бакалавра на другий (третій) курс або на перший курс (зі скороченим терміном навчання) використовується середній бал додатку до диплома освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста з округленням до десятих частин бала шляхом додавання до результатів вступного випробування з мови навчання в НПУ імені М. П. Драгоманова та вступного фахового випробування (фахових випробувань) з конкурсних предметів, що оцінюються за шкалою від 100 до 200 балів. Іноземці та особи без громадянства можуть вступити до НПУ імені М. П. Драгоманова на другий курс для здобуття ступеня бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю. Рейтинговий бал вступника, в такому випадку, є сумою оцінки середнього балу додатка до диплому молодшого спеціаліста з округленням до десятих частин бала, вступного випробування з мови навчання в НПУ імені М. П. Драгоманова та середнього арифметичного оцінок з фахового випробування та додаткового вступного випробування, що оцінюються за шкалою від 100 до 200 балів. При цьому в залежності від рівня відповідності освітніх програм факультетом (інститутом) можуть встановлюватися додаткові вимоги до такої категорії осіб у частині виконання додаткового індивідуального навчального плану впродовж першого року навчанняІноземці та особи без громадянства, що вступають на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра на перший курс (зі скороченим терміном навчання) або на другий курс (з нормативним терміном навчання), які набрали на вступному фаховому випробуванні (додатковому вступному випробуванні) менше 100 балів, до участі конкурсному відборі до НПУ імені М. П. Драгоманова не допускаються.
- 12. Для конкурсного відбору іноземців та осіб без громадянства, які здобули ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) бакалавра, магістра, освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, для здобуття ступеня бакалавра за іншою спеціальністю (спеціалізацією, напрямом підготовки) у межах вакантних місць ліцензованого обсягу використовується сума середнього балу додатку документа про раніше здобутий ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), вступного випробування з мови навчання в НПУ імені М. П. Драгоманова та фахового вступного випробування та додаткового вступного випробування. При цьому в залежності від рівня відповідності освітніх програм факультетом (інститутом) можуть встановлюватися додаткові вимоги до такої категорії осіб у частині виконання додаткового індивідуального навчального плану впродовж першого року навчання.
- 13. Для конкурсного відбору іноземців та осіб без громадянства, які не менше одного року здобувають ступінь бакалавра та виконують у повному обсязі навчальний план, для здобуття ступеня бакалавра за іншою спеціальністю (напрямом підготовки) на другий курс за іншою формою навчання в межах вакантних місць ліцензованого обсягу використовується сума середнього балу додатку документа про раніше здобутий ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), вступного випробування з мови навчання в НПУ імені М. П. Драгоманова. При цьому в залежності від рівня відповідності освітніх програм факультетом (інститутом) можуть встановлюватися додаткові вимоги до такої категорії осіб у частині виконання додаткового індивідуального навчального плану впродовж першого року навчання.
- 14. Для конкурсного відбору іноземців та осіб без громадянства, які на основі ступеня бакалавра (ступеня магістра, освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) вступають на навчання для здобуття ступеня магістра на спеціальності (освітні програми) відповідно до додатку 1 зараховуються: вступне випробування з мови навчання в НПУ імені М. П. Драгоманова; вступне фахове випробування; додаткове вступне випробування (для осіб, що прагнуть здобути ступень магістра на основі ступеня бакалавра, здобутого за іншою спеціальністю). Вступні випробування оцінюються за стобальною шкалою (від 100 до 200 балів). До суми балів, отриманих під час вступних випробувань додається середній бал (з округленням до десятих) екзаменаційних оцінок з додатка до диплому про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень (ступінь). Рейтинговий бал іноземців та осіб без громадянства, які на основі ступеня бакалавра (ступеня магістра, освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) вступають на навчання для здобуття ступеня магістра, є сумою оцінки з вступного випробування з мови навчання в НПУ імені М. П. Драгоманова, оцінки з вступного фахового випробування, середнього балу додатку до диплому про здобуту вищу освіту. Рейтинговий бал іноземців та осіб без громадянства, які на основі ступеня бакалавра (ступеня магістра, освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) вступають на навчання для здобуття ступеня магістра, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом), є сумою оцінки з вступного випробування з мови навчання в НПУ імені М. П. Драгоманова, середнього балу додатку до диплому про здобуту вищу освіту та середнього арифметичного оцінок з фахового випробування та додаткового вступного випробування. Іноземці та особи без громадянства, що вступають для здобуття ступеня магістра, які набрали на вступному випробуванні менше 100 балів, до участі конкурсному відборі до НПУ імені М. П. Драгоманова не допускаються.
- 15. Конкурсне зарахування іноземців та осіб без громадянства до університету здійснюється за окремим конкурсом з кожної спеціальності (освітньої програми) та ступеня на підставі їхнього конкурсного балу (закордонних українців). Рейтинговий список іноземців та осіб без громадянства впорядковується від більшого до меншого значення конкурсного балу.
- 16. Особи, які без поважних причин не з’явилися на вступні випробування у визначений розкладом час, особи, знання яких було оцінено балами нижче встановленого цим додатком мінімального рівня, а також особи, які забрали документи після дати закінчення прийому документів, до участі в наступних вступних випробуваннях та у конкурсному відборі не допускаються. Перескладання вступних випробувань не допускається.
- 17. Апеляції на результати вступних випробувань, що проведені НПУ імені М. П. Драгоманова, розглядає апеляційна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова, склад та порядок роботи якої затверджуються наказом ректора.
ВАЖЛИВО!
Для в’їзду в Україну з метою навчання іноземним громадянам необхідна віза типу «Д», що видається на підставі запрошення на навчання від Університету (віза типу «Д» не потрібна громадянам Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Російської федерації, Узбекистану).
НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЗАПРОШЕННЯ
- 1. Згода на обробку персональних даних;
- 2. Анкета-заява для отримання запрошення;
- 3. Копію закордонного паспорту (має бути перекладена перша сторінка на українську мову та засвідчена нотаріально);
- 4. Копію документа про попередню освіту (має бути перекладений на українську мову та засвідчений нотаріально);
- 5. Копію додатку до документу про освіту, який містить інформацію про академічну успішність (має бути перекладений на українську та засвідчений нотаріально);
- 6. Якщо запрошення отримується довіреною особою, при собі необхідно мати нотаріально засвідчену довіреність.
Для прискорення процесу отримання запрошення просимо надсилати документи в сканованому вигляді на адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
-
Діяльність відділу
І. Сектор з питань реєстрації та обліку іноземних студентів
1.1. Готує та подає до ГУДМС України в м. Києві документи необхідні для постановки на облік та продовження перебування в Україні іноземних студентів, та скасування посвідки на тимчасове проживання в Україні після відрахування іноземного студента, зняття з обліку;
1.2. Організовує та контролює реєстрацію іноземного студента в гуртожитку та зняття з реєстрації місця проживання після відрахування.
1.3. Здійснює оформлення запрошень на навчання;
1.4. Доведення до відома іноземних студентів чинних нормативних документів, які регламентують навчання в Україні іноземних громадян.
ІІ. Сектор з питань нострифікації , легалізації та видачі документів про освіту
2.1. Несе відповідальність за замовлення, облік, виписку та видачу бланків дипломів для іноземних студентів-випускників.
2.2. Готує та подає необхідні документи в Міністерство закордонних справ України для здійснення процедури легалізації дипломів випускників університету.
2.3. Готує необхідні документи в Державне підприємство Інформаційно-іміджевий центр при Міністерстві освіти і науки України для здійснення процедури нострифікації документів про освіту іноземних громадян.
2.4. Прийом на навчання іноземних громадян , перевірка документів, які пред’являють іноземні громадяни при вступі і зарахуванні до університету згідно чинного законодавства та Правил прийому на навчання до НПУ імені М. П. Драгоманова, підписання договорів про надання освітніх послуг;
2.5. Формує особові справи іноземних студентів та після відрахування передає в архів університету.
Планово-економічний відділ
-
Про планово-економічний відділ
Начальник планово-економічного відділу Євдокимова Наталія Миколаївна
Адреса: 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9
Юридичний відділ
-
Про юридичний відділ
Scientia juris dignissima est. –
Знання права заслуговує найвищої шаниЮридичний відділ створено у складі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова наказом ректора від 02 вересня 2004 року № 408 з метою модернізації та якісного вдосконалення виконання Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова своїх статутних завдань, належного кваліфікованого юридичного супроводу навчально-виховної, наукової, господарської та інших видів діяльності університету, приведення договірної та нормативної бази університету у точну відповідність з вимогами чинного законодавства, інтеграції у новітнє освітнє правове поле, а також для підвищення рівня правової освіти і правової культури працівників та студентів університету.
Юридичний відділ відповідно до покладених на нього завдань:
- забезпечує правильне застосування в Університеті законів та нормативно-правових актів, подає ректору пропозиції щодо вирішення правових питань, пов'язаних з діяльністю Університету;
- самостійно розробляє та бере участь у розробленні проектів нормативних актів та інших службових документів з питань діяльності Університету;
- організовує роботу, пов'язану з укладенням договорів, бере участь у їх підготовці, дає їм правову оцінку і здійснює контролю за їх виконанням. Проекти договорів (контрактів) погоджуються (візуються) за наявності віз керівників заінтересованих структурних підрозділів;
- в разі неналежного виконання договірних зобов'язань бере участь у забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів Університету, в тому числі в судах;
- організовує претензійну та позовну роботу, для чого готує необхідні документи, проводить аналіз її результатів;
- у визначених законодавством випадках представляє інтереси Університету в судах під час розгляду правових питань;
- вживає заходи до усунення порушень, зазначених у судових рішеннях, відповідних документах правоохоронних і контролюючих органів;
- сприяє дотриманню законності у реалізації прав трудового колективу Університету під час вирішення виробничих та соціальних питань;
- надає правову допомогу науково-педагогічним, педагогічним та іншим працівникам і здобувачам вищої освіти Університету, які потребують соціального захисту;
- проводить роботу, спрямовану на підвищення рівня правових знань працівників та здобувачів вищої освіти Університету, надає консультації з правових питань при виконанні працівниками посадових обов’язків.
Положення про юридичний відділ затверджене 29 січня 2018 року.
Юридичний відділ університету функціонує у складі:
- начальника юридичного відділу;
- юрисконсульта І категорії;
- юрисконсультів ІІ категорії.
З травня 2017 року юридичний відділ Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова очолює Кучер Володимир Іванович. Закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка (денна форма навчання). Заслужений юрист України.
Основними законодавчими актами, якими керуються працівники відділу, є:
Закон України «Про освіту»;
Закон України «Про вищу освіту»;
Закон України «Про наукову і науково-технічну діяльність»;
Закон України «Про запобігання корупції»;
Закон України «Про доступ до публічної інформації»;
Закон України «Про пенсійне забезпечення»;
Законодавство про працю, інше.
Режим роботи відділу:
Понеділок-четвер з 900 до 1745П'ятниця з 900 до 1645
Обідня перерва з 1300 до 1345
Години прийому працівників та студентів університету:Вівторок з 900 до 1700
Четвер з 1400 до 1700
Редакційний відділ
Про відділ
Про відділ
Начальник редакційного відділу
доктор педагогічних наук, професор
Леся Леонідівна Макаренко
З метою підвищення якості навчальної та наукової діяльності, своєчасного забезпечення науковців, педагогів та студентів сучасними фаховими виданнями у березні 1998 року в університеті було створено редакційний відділ.
Основним напрямком діяльності відділу є передвидавнича підготовка та видання наукових, навчальних і методичних напрацювань професорсько-викладацького складу університету, сприяння обміну досвідом, педагогічними методиками, прогресивними навчальними технологіями між педагогічними навчальними закладами.
Гордістю редакційного відділу є збірник “Наукові записки” (серія: педагогічні та історичні науки), започаткований ще у 1939 році, де публікуються результати сучасних теоретичних та експериментальних досліджень в галузі педагогіки та історії; розкриваються педагогічні та соціальні аспекти, які обумовлюють актуалізацію поставлених проблем і сприяють їхньому вирішенню на сучасному етапі розвитку суспільства, подаються рецензії на наукові праці.
Редакційний відділ постійно бере активну участь у різних заходах, що відбуваються в університеті, забезпечуючи інформаційну підтримку проведення семінарів, “круглих столів”, конференцій – як всеукраїнських, так і міжнародних. Співробітниками редакційного відділу розробляються буклети і пам'ятки випускнику, подяки батькам, обкладинки тощо, які за художнім оформленням, дизайном і поліграфічним виконанням відповідають найсучаснішим вимогам.
Редакційним відділом забезпечується повний цикл передвидавничих процесів – від опрацювання авторського оригіналу (рукопису) до “виходу в світ” готового видання.
Вимоги до публікацій
-
Вимоги до оформлення статей у збірнику "Наукові записки"
“НАУКОВІ ЗАПИСКИ”фахове видання з педагогіки(додаток 7 наказу МОН України від 21.12.2015 за № 1328).Українською, польською, англійською, російською, німецькою.Вимоги оформлення статті:Стаття має бути підготовлена на IBM-сумісному комп’ютері і роздрукована на принтері обсягом від 10 сторінок. До тексту статті додається диск, що зберігається у форматі .doc або .docx (примірник+диск).Статті можуть подаватися - українською, польською, англійською, російською та німецькою мовами.
Зразок
УДК 371.134:373
Іванова Ірина Миколаївна
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки
Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова,
(Україна, Київ), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Назва статті
Анотація українською (1000 знаків)
Ключові слова українською (7-8 слів)
Текст статті
Використана література:
Транслітерована література:
ПІБ, назва статті російською
Анотація російською (1000 знаків)
Ключові слова російською (7-8 слів)
ПІБ, назва статті англійською
Анотація англійською (1000 знаків)
Ключові слова англійською(7-8 слів)
До статті обов’язково додається: рецензія наукового керівника (наукового консультанта); довідка про автора статті (прізвище, ім’я, по батькові, науковий ступінь, вчене звання, місце роботи (або навчання) та контактний телефон). -
Правила оформлення збірників
ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ НАУКОВИХ ЧАСОПИСІВ
-
Оголошення
...