Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі»

ukr konf 19 листопада 2018 року в НПУ імені М. П. Драгоманова була проведена щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі», участь в якій взяли багато відомих українських постатей, громадських та культурних діячів,  зокрема і Павло Мовчан, поет, журналіст, шеф-редактор газети «Слово Просвіти», лауреат Державної премії України імені Т. Шевченка.

ukr konf   Незмінним організатором конференції є кафедра культури української мови факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка (завідувач – Світлана Шевчук).

ukr konf 2

На пленарному засіданні учасникам конференції ще раз наголосили на важливості мови для нації та необхідності її пошанування. «Мова є скарбницею духовних надбань нації, а тому вчитель і, насамперед, вчитель має сформувати мовну культуру учнів. Коли українська мова перейде у повсякденне спілкування кожного українця, мовне питання не матиме місця», – зазначив ректор університету Віктор Андрущенко.

ukr konf 3

ukr konf 4