Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Візит до творчої майстерні Жанни Кадирової

Візит до творчої майстерні Жанни Кадирової

maysternya1      Обговорення мистецтва на лекціях і семінарах є лише одним зі способів пізнання культурно-мистецьких процесів. Викладачами факультету філософської освіти і науки регулярно організовуються інтерактивні заняття, майстер-класи, воркшопи, екскурсії, під час яких студенти глибше пізнають особливості обраного фаху. 10 жовтня студенти ФФОН мали змогу розширити культурологічні обрії, відвідавши творчу майстерню відомої української художниці і скульпторки Жанни Кадирової.

Під час візиту студенти ознайомились з творчим доробком художниці і її планами, поцікавились сучасним арт-світом і особливостями його функціонування, а також поспілкувалися з майстринею, роботи якої були представлені на Венеційській бієнале, Palais de Tokyo у Парижі та майже в усіх європейських столицях.

maysternya3a

Жанна Кадирова є відомою для студентів і викладачів НПУ імені М.П. Драгоманова, бо саме в стінах нашого закладу було втілено кілька її креативних культурно-мистецьких проекти.

maysternya5     Деталі заходу - за посиланням >>>