Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / В НПУ імені М. П. Драгоманова стартувала Школа освітніх ініціатив

В НПУ імені М. П. Драгоманова стартувала Школа освітніх ініціатив

school1  Драгомановський університет постійно розвивається, і яскравим прикладом цьому стало відкриття на його базі Школи освітніх ініціатив, яке відбулося 8 листопада 2018 року.

На урочистому відкритті напутнім словом до учасників Школи звернувся проректор з навчально-методичної роботи Роман Михайлович Вернидуб, який, побажавши успішного старту навчання, відзначив, що подібні проекти завжди отримують підтримку від керівництва, адже сприяють розвитку студентських ініціатив.

school2    Наразі відбулося вже чотири заняття Школи освітніх ініціатив. Студенти разом із тренером Всеволодом Зеленіним визначилися з темами власних проектів, їх стейкхолдерами (зацікавленими сторонами), навчилися прораховувати ризики, виявляти сильні й слабкі сторони, загрози для реалізації ідей і продовжують працювати над проектами далі.

school3    З кожним днем Школа набирає все більших обертів, а тому хочеться побажати, щоб кожен студентський проект мав успіх у своїй реалізації.