Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Робота над створенням скверика продовжується

Робота над створенням скверика продовжується

scver zast 2        У продовження реалізації задуманого створити біля свого навчального корпусу невеличкий скверик з зеленими насадженнями та лавками для відпочинку та прогулянок студентський актив факультету історичної освіти спільно з адміністрацією факультету та університету на минулих вихідних зайнявся висадкою зелених насаджень.

До цієї справи долучився і проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів Ігор Вєтров.

scver 2

І от біля корпусу вже зеленіють маленькі саджанці ялиночок. Це ще раз підтверджує, що студенти в НПУ імені М. П. Драгоманова – активні, цілеспрямовані, небайдужі до навколишнього середовища.  Тож чекаємо на завершення цього проекту навесні наступного року, коли поруч з корпусом таки зявиться омріяний студентами скверик.