Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / «Парадигмальний простір сучасної української лінгвостилістики особистостей»

«Парадигмальний простір сучасної української лінгвостилістики особистостей»

27 березня 2019 року відбулася науково-практична конференція «Парадигмальний простір сучасної української лінгвостилістики особистостей» (до 80-річчя доктора філологічних наук, професора, академіка АПН України Любові Іванівни Мацько), організована кафедрою стилістики української мови факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України Віктор Петрович Андрущенко. Він зазначив, що впродовж науково-педагогічної діяльності Любов Іванівна підготувала цілу когорту відомих учених, створивши провідну в Україні школу лінгвостилістики, лінгводидактики та методики навчання української мови. І за всім цим – щоденна, наполеглива й благородна праця задля розвою рідної мови та вишколу наукової еліти.matzko 1

За вагомий внесок в розбудову української науки, оновлення змісту мовної освіти і мовного виховання, пропаганду й популяризацію української мови як державної В. Андрущенко вручив ювілярці високу почесну відзнаку «За академічні заслуги».

matzko 3

У пленарному засіданні взяли участь багато відомих українських науковців.

matzko 2

Кафедра стилістики української мови