Майстер-клас

17 грудня о 14.00, ауд 229 було проведено майстер-клас для викладачів НПУ на тему:

Використання технології IBL в освітньому процесі.

Спікерами виступили:

• Морзе Н.В., доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН, професор кафедри комп’ютерних наук і математики,
    Факультету інформаційних технологій та управління, Київського університету імені Бориса Грінченка, координатор проєкту PLATINUM в Україні;

•  Бойко М.А., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри комп’ютерних наук і математики, Факультету інформаційних технологій
    та управління, Київського університету імені Бориса Грінченка, виконавець проєкту PLATINUM в Україні.

Тематика вкрай важлива і цікава.

Шановним спікерам вдалось не лише доступно пояснити таку складну проблематику, а й сформувати практичні навички роботи з цифровими інструментами для IBL.

Дякуємо за співпрацю і будемо чекати на нові зустрічі!

Тематика майстер-класу:

1. Які інноваційні педагогічні технології технології  відносяться до освітніх трендів?
  2. Яку технологію називають Inquiry Based Learning (IBL)?
  3. Що спільного і як різняться   технології PBL, PrBL, I/BL?
  4. Я навчитися ставити запитання Inquiry?

5.Як навчити формулювати гіпотезу для розв'язання проблеми?

1. Як використовувати  для навчання майбутніх учителів Inquiry -простори:Go-Lab, Graasp?
  2. Які цифрові інструменти доцільно використовувати для  формувального оцінювання в змішаній формі навчання студентів?