Головна / Студентам / Студмістечко / До відома студентів та інших осіб, які проживають у гуртожитках НПУ імені М.П. Драгоманова

Юридичним відділом НПУ імені М.П. Драгоманова спільно з дирекцією студмістечка у липні-серпні 2020 року розроблені нові нормативно-правові акти, які стосуються мешканців гуртожитків

- Положення про користування гуртожитками Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, в додатку до якого викладений Договір найму жилого приміщень гуртожитку.

- Правила внутрішнього розпорядку в гуртожитках НПУ імені М.П. Драгоманова.

- Наказ ректора Університету № 200 від 17.08.2020 р. «Про надання держаної цільової підтримки студентам НПУ імені М.П. Драгоманова». В даному наказі викладені підстави та порядок надання цільової підтримки деяким категоріям громадян, які навчаються за денною формою здобуття вищої освіти у вигляді безоплатного проживання або пільгової оплати проживання в гуртожитках.

Юридичний відділ НПУ імені М.П. Драгоманова