Студія живопису

Керівник студії: Леуш Тетяна Олександрівна

Студія живопису – це виключно індивідуальний підхід до кожного студійця який хоче навчитись малювати з нуля, як студенти так і усі працівники університету мають можливість самовираження. Усі заняття несуть в собі корисні практичні навички та цікаву інформацію про види та стилі живопису. При написанні картини кожен може отримати натхнення, гарний настрій та результат.

Студію живопису було створено в 2017 році. Протягом двох років студійці брали участь у районних та міських конкурсах міста Києва, в університецькому фестивалі-конкурсі «Подарунок для мами», та всеукраїнському  фестивалі сучасного мистецтва «Писанка Арт-Фест».

stud sziv 01          stud sziv 02

Вокальний ансамбль «Мальви»

Центру культури та мистецтв

Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова

Вокальний ансамбль «Мальви».

malvi 5

Керівник – Півняк Софія Володимирівна – художній керівник Центру культури та мистецтв 

Ансамбль створено у вересні 2016 року. У репертуарі вже готово 21 пісня. Ансамбль є переможцем Київського міського огляду-конкурсу аматорського мистецтва, лауреатом 1 ступеню Міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв молодих виконавців «Палаюча зірка» та між університетського конкурсу аматорського мистецтва «ФАrt».
Основні напрямки: Розвиток аматорського вокального мистецтва в Україні, формування у студентів любові до української пісні.

Місце репетицій: Мистецька вітальня (ауд. 1-7, ЦК НПУ).

Участь у мистецьких конкурсах, фестивалях:

Міжнародний фестиваль молодих виконавців «Палаюча зірка»; Фестиваль вертепів «Різдвяна зірка»; Міжунівеситетський фестиваль-конкурс аматорського мистецтва «ФАrt»; Міський конкурс-огляд художніх самодіяльних колективів Міжнародна конференція (Соціальне виховання: від традицій до сучасності) Всеукраїнська наукова конференція «Adfontes»

Репертуар:

«Ой, не моргайте дівчата», «Зацвіла в долині червона калина», «Україна – це ми»«Многая літа», «Миколай крокує до нас», «Щедрик», «Добрий вечір тобі, пане господарю», «Господарський двір», «Нова радість стала», «Обійми мене», «Кохання», «Ішов козак потайком», «Свята», «Пшениченька», «Нині», «А я така, як мамка», «Край», «Наче пташечка, перепілочка», «Спи собі сама», «Hallelujah», «Попурі українських народних пісень».

malvi 1malvi 3malvi 4malvi 7malvi 8malvi 6

 

АНСАМБЛЬ НАРОДНОГО ТАНЦЮ «ГОРИЦВІТ»

Ансамбль народного танцю «Горицвіт» центра культури та мистецтв Національного педагогічного університету им.М.П.Драгоманова.

goricvit 2

Керівник ансамблю Савчук Марина Борисівна-Відмінник Народної Освіти України

 Ансамбль «Горицвіт» пропагандує та розповсюджує народну хореографію регіонів України.

В середині 1970-х років почав існування цей колектив.З 1986 рока керівником ансамблю є Марина Савчук.

Учасники вивчають класичну та народну хореографію.Приймають активну участь в концертної та громадської діяльності університету  і міста Києва.

Ансамбль народного танцю «Горицвіт» приймає участь в фестивалях та конкурсах.

Дворазорий Призер Міжнародного конкурсу «Палаюча зірка».

Постійний учасник Університетського фестивалю –конкурсу «ФАrt»

Ансамбль “Горицвiт”був представником української народної хореографії на фестивалях танцю Литви в м.Вільнюс

«Горицвіт »нагородженДипломом -ст(номинація народна хореографія)Міському огляді-конкурсі народної творчості.

В репертуарі ансамблю:»Прівітальна», «Поліська полька», «Дібрівчанка»,жартівливі «Кумасі» та

«Кадріль», «На Івана Купала» та інші.

goricvit 8goricvit 1goricvit 3

goricvit 4goricvit 5goricvit 8

Літературна майстерня «Божевільні риби»

crazy fish 5

Художній керівник – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури НПУ імені М. П. Драгоманова Галак Інна Петрівна

Проект почав діяти з вересня 2018 року.

Мета проекту – підтримка творчої молоді, котра торує свій шлях в літературу. Наші завдання:

- віднайти серед студентства талановитих початківців-літераторів;

-згуртувати їх завдяки спільним інтересам;

- сприяти творчій мотивації, допомогти перебороти невпевненість у собі і знайти віру в свої можливості;

-надати їм публічні майданчики для презентації своєї творчості;

- навчити критично мислити; сміливо експериментувати;

-здобувати нові знання з теорії літератури, засвоювати їх на практиці;

-вигранювати літературні уміння завдяки регулярним творчим вправам та майстер-класам;

-знайомитись з сучасними українськими письменниками, проводити з ними творчі зустрічі та майстер-класи;

- допомогти початківцям підготувати до друку їх перші дебютні твори;

-випробовувати свої сили в літературних конкурсах та фестивалях.

За той короткий час, що працює літературна майстерня, в її творчому просторі відбулися майстер-класи Сергія Пантюка, Олени Полянської, Тетяни Шептицької. Поспілкувалися студійці з Ірен Роздобудько та Павлом Мовчаном. Найближчим часом заплановані зустрічі та презентації нових книжок Алли Миколаєнко, Валентини Захабури, Тоні Спіридонічевої, Олега Коцарева, Сергія Пантюка та Івана Андрусяка.

Талановита молодь літературної майстерні «Божевільні риби» взяла участь у мистецькому фестивалі-конкурсі «Фарт» (номінація «Художнє слово»). За художню декламацію власних віршів четверо учасників літмайстерні посіли призові місця, а роботу майстерні відзначено подякою.

10 лютого 2019 року «Божевільні риби» були запрошені на 23-й Всеукраїнський фестиваль поезії і авторської пісні «Віршень», який відбувся в Києві в будинку видавництва «Смолоскип». На фестивалі прозвучали авторські пісні учасниці літературної майстерні, студентки факультету психології Інна Власенко.

Зараз студенти-студійці працюють над впорядкуванням колективної дебютної збірки, яка буде представлена різножанровою прозою та поезією.

crazy fish 1crazy fish 2crazy fish 3

crazy fish 4crazy fish 6

Студія сучасного танцю Jam

djem 3

Бесараб Тетяна Вікторівна - художній керівник студії сучасного танцю Jam. Та художні керівник Talant school Наталі Могилевської

Репертуар колективу містить найрізноманітніші композиції різних танцювальних стилів. Творчий пошук, концертна діяльність, величезна любов до танцю є невід'ємною частиною існування нашого колективу. Керівник колективу намагається залучити до танцювального мистецтва не лише талановитих студентів, а й невпевнених у собі, яким намагається допомогти набути почуття впевненості в своїх силах, тому навчитися танцювати може кожен, головне бажання. Ми самобутній, яскравий, веселий і крутий колектив, відомий не тільки у стінах рідного університету, а й навіть поза його межами.

Колектив був заснований у 2017 році і ось вже рік працює у стінах Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова і відкритий для кожного студента. З дня заснування з колективом працює та допомагає Центр культури та мистецтва Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова директором якого є Савченко Ірина Віталіївна, яка також є частиною колективу. Саме вона організує, допоможе, порадить, скорегує та порекомендує у тих чи інших питаннях. А без корисних порад і критики не обійтися, вони завжди будуть доречними та корисними для розвитку колективу.

Участь в конкурсах:

 VIII Міжуніверситетський фестиваль-конкурс аматорського мистецтва Фаrt 2017;

IX Міжуніверситетський фестиваль-конкурс аматорського мистецтва Фаrt 2018;

Огляд-конкурс аматорського мистецтва Шевченківського району м.Києва

djem 5djem 1djem 7

djem 2djem 4djem 6

Студія декоративно-прикладної творчості «Барви»

Центру культури та мистецтв

Художній керівник: Зозуляк Діана Василівна

Студія пропонує можливість освоїти декоративно-прикладне мистецтво  усім студентам та працівникам університету, які в подальшому  втілюють особисті ідеї в композиціях з різних матеріалів. Студійці вчаться декорувати предмети різними техніками народного та сучасного мистецтва.

Студію основано в 2011 року, з 2017 року керівником студії є Діана Зозуляк.

Студія декоративно-прикладної творчості «Барви» бере участь в районних та міських конкурсах міста Києва, її студійці є постійними учасниками університецького фестивалю-конкурсу «Подарунок для мами» , та двічі брали участь у всеукраїнському фестивалі сучасного мистецтва «Писанка Арт-Фест».

dek 1dek 2dek 3

dek 4dek 6dek 5

dek 7