Головна / РЕСУРСИ / Педагогічні кадри / Положення конкурсу "Дотиком пера"

Положення конкурсу "Дотиком пера"

 

 

ПОЛОЖЕННЯ про щорічний університетський конкурс на створення кращої авторської роботи (вірш, оповідання, оригінальна наукова розвідка, інформація з університетського життя, фоторепортаж тощо), що буде опублікована в газеті «Педагогічні кадри» «ДОТИКОМ ПЕРА» 

 

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1.1. Засновники конкурсу:
Ректорат Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та редакція університетської газети «Педагогічні кадри».

 

1.2. Цілі і завдання конкурсу:
Конкурс «Дотиком пера» є некомерційним заходом і переслідує виключно творчі і загальнокультурні цілі:
– розвиток та підтримка творчих здібностей серед студентів університету;
– відкриття нових імен і талантів;
– популяризація творчих досягнень і соціальна підтримка студентської молоді;
– стимулювання творчого пошуку і вдосконалення письменницької майстерності.
– примноження культурного надбання столичного педагогічного університету;


1.3. Учасники конкурсу:
Учасниками університетського щорічного конкурсу «Дотиком пера» є студенти та аспіранти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, незалежно від віку, місця проживання та громадянства.
Участь у конкурсі для авторів є безкоштовною.

 

1.4. Журі конкурсу:

 Конкурсні роботи оцінюються затвердженим складом журі, в яке входять викладачі та студенти НПУ імені М.П. Драгоманова, що мають визнання у науковій та письменницькій майстерності. 
Журі та засновники конкурсу залишають за собою право відхиляти неякісні матеріали без пояснення причин.
Журі та засновники конкурсу можуть не поділяти світоглядних переконань авторів.
Рішення журі оформляється протоколом і перегляду та оскарженню не підлягають.

 

2. УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

 

2.1.Подання творів на конкурс:
Твори подаються протягом року з 1-го вересня по 30 квітня до редакції газети «Педагогічні кадри» (м. Київ, вул. Пирогова, 9, кім. 221-а, тел. (044) 239-30-85).
Конкурсна робота подається в одному примірнику надрукованому з одного боку аркуша паперу формату А4. Разом із рукописом подається електронний варіант статті у вигляді файлу, виконаний в текстовому редакторі MS Word for Windows (формати.doc або.rtf). Електронний варіант статті подається на диску, а також має бути надісланий автором на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Також на диску повинна бути записана світлина конкурсанта зроблена в рік проведення конкурсу.
Допускається представлення співавторських робіт; у цьому випадку в авторській довідці необхідно вказувати контактні дані усіх співавторів твору.
Конкурсна робота обов’язково супроводжується авторською довідкою із зазначенням прізвища, імені, по батькові (повністю); назвою навчального підрозділу, де конкурсант навчається, спеціальності та номером академічної групи; а також контактних телефонів, адреси електронної пошти.

 

2.2. Вимоги для оформлення тексту:
Всі поля 20 мм; шрифт Times New Roman, кегель 14, інтервал – 1,5; абзацний відступ – 10 мм. В тексті необхідно використовувати лише лапки такого зразку: «», дефіс – це коротке тире «–». Не потрібно ставити зайві пробіли, особливо перед квадратними чи круглими скобками, а також в них. Для запобігання потрібно використовувати функцію «Недруковані знаки».

 

2.3.Вимоги до творів, що подаються на конкурс:
– Текст, що подається повинен бути написаний в рік подання твору;
– Конкурсна робота має бути написана українською мовою;
– До участі в конкурсі приймаються раніше не опубліковані твори;
– Допускається подання творів під літературним псевдонімом. Псевдонім повинен містити прізвище і ім’я. Не допускається використовувати як псевдонім імена відомих осіб.

 

На конкурс НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ твори:
– твори, написані від руки.
– які містять політичну, релігійну і іншого роду пропаганду, наклеп і неправдиву інформацію, заклики до національного розбрату;
– які містять ненормативну лексику;
– які порушують авторське право.

 

3. ПРОЦЕДУРА РОЗГЛЯДУ КОНКУРСНИХ ТЕКСТІВ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

 

Оцінювання творчих робіт студентів здійснює журі конкурсу.
Оргкомітет після закінчення терміну прийому матеріалів формує інформаційні пакети і розсилає усім членам журі для розгляду.
Нагородження переможців конкурсу «Дотиком пера» відбувається щороку на початку червня і прурочуються до Дня журналіста України.
Переможці конкурсу нагороджуються преміями (три премії: 1-е місце – 1 000 грн., 2-е – 800 грн., 3-е – 500 грн.).
Твори, які беруть участь в конкурсі не рецензуються і не повертаються. Оргкомітет не вступає в дискусію з авторами відносно конкурсних матеріалів.
У разі відсутності повного пакету матеріалів і творів, які не відповідають вимогам, Оргкомітет конкурсу має право зняти твір з розгляду.
Кращі матеріали буде опубліковано в газеті «Педагогічні кадри».
Проведення конкурсу висвітлюється в університетській багатотиражці та на офіційному сайті університету.

 

4. ОРГКОМІТЕТ
Редакція газети «Педагогічні кадри» (м. Київ, вул. Пирогова, 9, кім. 221-а, тел. (044) 239-30-85, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter