Головна / Прес-релізи / МОВА ПРО МОВУ

МОВА ПРО МОВУ

alt

10 листопада 2011 р. о 10:00 год.уНаціональному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова відбудеться відкриття Всеукраїнської науково-практичної конференції «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі».

Кафедра культури української мови Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова свідома своєї відповідальності, яка стала максимою кафедрального життя: вболіваючи за долю українського слова, за стан рідної мови в суспільстві, докладати щонайбільше зусиль до її популяризації й повносилого функціонування. 10 листопада 2011 року з ініціативи кафедри й участі провідних науковців, педагогів України до Дня української писемності та мови проводиться Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі».

Мета конференції: аналіз мовно-культурної ситуації в Україні, вивчення шляхів усебічного розвитку української мови.

Напрями роботи конференції:

• Сучасні питання мовної політики та мовної культури в Україні.
  • Українська мова сьогодні. Стан іперспективи розвитку.
  • Аспекти професійної комунікації в сучасній освіті.
  • Актуальні проблеми текстології, дискурсології і прагмалінгвістики.

Місце проведення: головний корпус НПУ імені М.П.Драгоманова

(вул. Пирогова, 9, ауд. 231)

Ірина Клименко, відповідальний секретар конференції

(050)547 – 98 – 49      (096) 601 – 63 - 63