Головна / Прес-релізи / Посвята в студенти

Посвята в студенти

alt

31 серпня 2011 р. о 12:00 год. у Національному палаці мистецтв «Україна» відбудеться урочисте засідання колективу Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова з нагоди посвяти у студенти першокурсників університету.

Студентські квитки ПНУ імені М. П. Драгоманова цього року отримають близько 2 800 першокурсників денної і заочної форми навчання, що прагнуть присвяти своє життя великій подвижницькій праці учителя.

Захід пройде за участі представників керівництва держави і міста, громадських діячів, відомих науковців.

Привітати студентів з новим навчальним роком на святкування запрошені видатні митці, письменники Іван Драч, Борис Олійник, Андрій Демиденко.

До уваги студентів, їх батьків та гостей свята буде запропоновано концерт за участі художніх колективів, вокальних і танцювальних ансамблів НПУ імені М. П. Драгоманова під керівництвом заслужених артистів України, викладачів університету Анатолія Авдієвського, Мирослава Вантуха, Анатолія Паламаренка.

Місце проведення: Національний палац мистецтв «Україна» (вул. Велика Васильківська, 103)

Людмила КУХ

Контакти: 235-20-98