Головна / НОВИНИ / Події / НПУ імені М.П. Драгоманова відвідав Його Королівська Високість Дуарте Піу де Браганса

30 травня 2021 року Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова приймав у своїх стінах португальського аристократа, нащадка королів Португалії, герцога Браганси Дуарте Піу.

gercog 1

gercog 2

gercog 3

Зустріч розпочалась з невеликої екскурсії, де ректор НПУ Віктор Андрущенко спільно з проректорами провели гостя коридорами університету, розповівши про славетну 186-річну історію закладу, обраних почесних професорів та докторів, а також відомих у всьому світі українських педагогів.

gercog 4

gercog 5

gercog 6

Віктор Петрович представив Його Високості університет, основні напрями діяльності, переваги, потужний викладацький потенціал та успіхи талановитих студентів, зауваживши, що розвиток міжнародного співробітництва для НПУ є одним із головних принципів діяльності. Наш університет розвиває академічну співпрацю зі 150 університетами з 70-ти держав світу. І в перспективі – партнерство з португальськими закладами вищої освіти.

gercog 7Привітати у стінах флагмана педагогічної освіти України герцога Браганси прийшли проректори, декани та керівники структурних підрозділів університету.
gercog 8gercog 9gercog 10gercog 12gercog 13
     На зустріч прибув почесний професор університету Морітц Гунцінґер.

gercog 14

Завітав привітати гостя і президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

gercog 15

gercog 16

Ректор НПУ імені М.П. Драгоманова, президент Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи Віктор Андрущенко вручив Його Королівській Високості Дуарте Піу де Браганса Почесну відзнаку «За академічні заслуги».

gercog 17
    Музичне привітання гостю прозвучало у виконанні неперевершеного Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки під керівництвом талановитого Зеновія Корінця.

gercog 18

gercog 19