Головна / НОВИНИ / Події / Навчально-методична рада / Рекомендіції до друку від 16.10.2012

Рекомендіції до друку від 16.10.2012

Рекомендація до друку підручників, посібників та навчально-методичних матеріалів викладачів і співробітників університету

Інститут корекційної педагогіки та психології
Відповідальний голова науково-методичної ради інституту – Кравець Н.П.
1. Навчальний посібник "Формування комунікативної компетентності сліпоглухих дітей". Автор: Глушенко К.О.
2. Навчальний посібник "Діагностика та корекція розвитку уваги дітей дошкільного віку зі зниженим зором". Автор: Сасіна І.О.
3. Навчальний посібник "Спеціальна методика сенсорного виховання дітей з порушеннями зору". Автори: Гребенюк Т.М., Серпутько Г.П.

Фізико-математичний інститут
Відповідальний голова науково-методичної ради інституту – Гончаренко Я.В.
1. Навчальний посібник "Використання системи комп’ютерної алгебри Maple при вивченні курсу "Алгебра і теорія чисел". Автори: Требенко Д.Я., Требенко О.О. (Гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України)
2. Навчальний посібник "Алгебра і теорія чисел. Частина 2". Автори: Требенко Д.Я., Требенко О.О. (Гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України)

Інститут іноземної філології
Відповідальний голова науково-методичної ради інституту – Клименко Ж.В.
1. Навчально-методичний комплекс "Етика викладача" для студентів 5-го курсу спеціальності 8.02030304 "Переклад". Автор: Скубашевська О.С.

Інститут гуманітарно-технічної освіти
Відповідальний голова науково-методичної ради інституту – Гуменюк Т.Б.
1. Методичні поради студентам до самостійної роботи з навчальної дисципліни "Практикум з обробки текстильних матеріалів". Автори-укладачі: Гуменюк Т.Б., Косяк І.В., Медведенко І.С.

Інститут педагогіки і психології
Відповідальний голова науково-методичної ради інституту – Шапошнікова І.М.
1. Навчально-методичний посібник "Вступ до спеціальності" для студентів та викладачів вищих навчальних закладів спеціальності "Початкова освіта". Автор: Лозенко А.П.

Інститут розвитку дитини
Відповідальний голова науково-методичної ради інституту – Сухорукова Г.В.
1. Монографія "Підготовка майбутніх вихователів до формування комунікативно-мовленнєвої діяльності дітей дошкільного віку" Автор: Луценко І.О. (Гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України)