Головна / НОВИНИ / Події / Феєричний старт «Камертону»

Феєричний старт «Камертону»

PC030592 1Грудень 2014 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова розпочався в актовій залі Центрального корпусу першим Міжуніверситетським фестивалем-конкурсом вокального мистецтва «Камертон», у якому взяли участь вісім найпрестижніших університетів столиці.

А саме:

•             Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка;

•             Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут»;

•             Національний авіаційний університет;

•             Київський національний університет культури та мистецтв

•             Університет української асоціації народної медицини

•      Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного,

•             Коледж морського та річкового флоту

•             Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова

Ініціаторами цього свята музики та краси став Народний вокальний ансамбль «Купава» разом із Центром культури та мистецтв за підтримки Первинної профспілкової організації студентів та аспірантів НПУ імені М. П. Драгоманова на чолі з Станіславом Цибіним.

Метою конкурсу було виявлення і розкриття творчих здібностей та формування художньо-естетичних смаків студентства; обмін досвідом творчої праці вокальних колективів і окремих виконавців та формування патріотичного іміджу НПУ імені М. П. Драгоманова.

Головою журі вокального конкурсу «Камертон» зголосилася бути зірка української естради і телебачення, незмінна ведуча програми «Фольк-music» на 1 Національному, Народна артистка України – Оксана Пекун. Вона відзначила високий рівень підготовки конкурсантів-аматорів і надихнула їх на подальші творчі звершення.

За результатами фестивалю-конкурсу, були визначені й нагороджені переможці:

Гран- Прі - Хміль Євгенія, Інститут корекційної педагогіки та психології НПУ.

Диплом І ступеня – дует «Роксоланія» Київського університету імені Т.Шевченка.

Диплом І ступеня –Дмитренко Влад, Національний авіаційний університет.

Диплом ІІ ступеня – Матірко Андрій, Національний авіаційний університет.

Диплом ІІ ступеня - «Сьоме почуття» НТУУ «КПІ».

Диплом ІІ ступеня - «Водограй», Національний авіаційний університет.

Диплом ІІІ ступеня - Павлов Влад, Національний авіаційний університет.

Диплом ІІІ ступеня - Дегтяр Дар'я, Інститут політології та права НПУ.

Диплом ІІІ ступеня - «Золоте перевесло», Інститут історичної освіти НПУ.

Диплом ІІІ ступеня - ансамбль «Октава», Фізико-математичний інститут НПУ.

Спеціальний приз від Голови журі Оксани Пекун – Анастасія Гориславець, Інститут педагогіки та психології НПУ.

Хочемо подякувати всім учасникам, «Камертону», адже без Вас у нас би нічого не вийшло! Дуже сподіваємося, що надалі горизонти наших творчих пошуків розширюватимуться і фестиваль зовсім скоро стане Всеукраїнським.

Оргкомітет Фестивалю