Головна / НОВИНИ / Події / Драгомановці відвідали театральну постановку «Кайдашевої сім’ї»

Драгомановці відвідали театральну постановку «Кайдашевої сім’ї»

Між навчанням й волонтерством студентському активу НПУ імені М.П. Драгоманова вдалося долучитися до прекрасного. Спільно з керівництвом університету студенти відвідали чудову постановку «Кайдашевої сім’ї» І. Нечуя-Левицького, що проходила 1 листопада у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка.

Прекрасна обробка сюжету класичного твору зі збереженням автентики та оригінальним прочитанням й актуальним сучасним сприйняттям, дивовижна гра акторів та майстерна постановка подарували неймовірні емоції, якими ділилися драгомановці після перегляду.

Окрема вдячність керівництву та колективу Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, зокрема його очільнику Михайлу Захаревичу.

І, звичайно, щиро дякуємо тим, завдяки кому маємо можливість відвідувати такі заходи, – нашим Збройним силам України, ДСНС, ТрО, спеціалістам з енергетики та багатьом іншим...

teatr 2022 zast

teatr 2022 1