Головна / НОВИНИ / Оголошення / PSY & COACH EXPO: Всеукраїнська виставка професіоналів та компаній розвитку особистості

psycoach     20 жовтня у Києві на території НСК Олімпійський відбудеться Всеукраїнська виставка освітніх та консультаційних послуг. Це ефективний простір активної взаємодії між професіоналами, школами, курсами та людьми, які цікавляться формальною, неформальною, інформальною освітою і саморозвитком.

Відвідувачі зможуть: ознайомитися з новими методиками консультування та навчання, отримати експрес-консультації у потрібних напрямках: фінанси, кар'єра, саморозвиток, відносини, краса, здоров'я, сім'я, успіх, призначення і т.д., взяти участь у майстер-класах та презентаційних міні-сесіях обраного напрямку, вирішити ефективно та швидко актуальні питання, вибрати перевіреного фахівця для подальшого ефективного вирішення своїх завдань, підібрати найкраще навчання за вигідними умовами з актуальних тем та напрямків, представлених на виставці.

Тематичні секції виставки:

• бізнес-навчання та тренінги різних напрямів;
  • саморозвиток;
  • краса та здоров'я;
  • психологічні-трансформаційні ігри;
  • коучинг;
  • консалтинг;
  • очне та дистанційне навчання;
  • книги;
  • МАК карти;
  • додаткові послуги та багато іншого.

З детальною інформацією та з програмою виставки PSY & COACH EXPO знайомтеся тут >>>

УВАГА! Реєстрація на сайті виставки з використанням промокоду «ІПФНПУ ДРАГОМАНОВА» забезпечує студентам та викладачам нашого університету вільний вхід.

Реєструйтеся за посиланням, обов’язково вказуючи промокод «ІПФНПУ ДРАГОМАНОВА».