Головна / НОВИНИ / Оголошення / Конкурс на отримання стипендій на навчання в Римському Університеті Сапіенца (Італія) у рамках програми ERASMUS+

sapienza     Студенти, аспіранти, викладачі, адміністративний персонал, координатори програми Erasmus+ на факультетах та заступники деканів з міжнародної співпраці НПУ імені М.П.Драгоманова мають можливість навчатися/стажуватися в університеті Сапіенца упродовж весняного семестру 2018-2019 навчального року (відповідно до умов проекту Еrasmus+ КА1 Міжнародна мобільність Римського Університету Сапіенца (Італія), партнером якого є наш університет).

Вимоги до кандидатів:
- бути студентами/аспірантами/співробітниками НПУ імені М.П.Драгоманова;
- володіти італійською або англійською мовами не нижче рівня В1 (Intermediate).

Детальну інформацію можна дізнатися тут >>>