Головна / НАУКА / Наукові конференції / Запрошення на конференції / VII Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання економічних наук»

Шановні колеги!

Східноукраїнський інститут економіки та управління запрошує Вас взяти участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання економічних наук», яка відбудеться в місті Запоріжжі 12-13 червня 2015 року.

Для участі у конференції необхідно до 10 червня 2015 року виконати наступні дії:
1. Заповнити анкету учасника на сайті Східноукраїнського інституту
економіки та управління.
2. Надіслати тези доповіді українською, російською чи англійською мовою на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
3. Сплатити організаційний внесок (120 грн.) та надіслати відскановану (сфотографовану) квитанцію.
За результатами роботи конференції матеріали будуть надруковані у збірнику тез доповідей, який кожен автор отримає поштою після проведення заходу.