Головна / НАУКА / Наукові конференції / Запрошення на конференції / V МІЖНАРОДНА ПРАВОВА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СОЦІОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ПРАВА ОЧИМА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ: ПОЛЬСЬКА СОЦІОЛОГІЯ ПРАВА XIX-XX ст.»

На пленарном заседании конференции 9 декабря 2009 г small

Шановні колеги!

Всеукраїнська громадська організація «АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ ПРАВНИКІВ» спільно з юридичним факультетом Київського національного університету ім. Т. Шевченка та Представництвом Польської Академії Наук в Україні проводять V Міжнародну правову науково-практичну конференцію «Соціологічні проблеми права очима молодих вчених: польська соціологія права XIX-XX ст.»

Для обговорення на конференції пропонуються наступні теми:

- соціолого-правова спадщина Л. Гумпловича;
- психологічна теорія Л. Петражицького;
- Краківська школа соціології права;
- соціолого-правові погляди польських вчених середини та другої половини ХХ століття;
- українська та польська соціологія права;

До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти-магістранти, правники-практики, які здійснюють науково-правові дослідження. Можливою є також заочна участь у конференції.