Головна / НАУКА / Наукові конференції / Запрошення на конференції / Міжнародна науково-практична конференція «Модернізація національної економіки: зміни в умовах кризи»

вызвала большой интерес в университете IBERO СЖ.thumbnail

Вельмишановні колеги!

Факультет економіки і менеджменту Херсонського державного університету запрошує всіх бажаючих взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Модернізація національної економіки: зміни в умовах кризи», яка відбудеться 15-16 травня 2015 року.

Для участі необхідно до 13 травня 2015 року (включно):

• Заповнити заявку для участі у конференції, на яку можна перейти за посиланням: on-line заявка.

• Надіслати Оргкомітету на електронну адресу

- тези доповіді;

- відскановану квитанцію про сплату організаційного внеску.

Більш детальна інформація щодо конференції міститься на сайті факультету економіки і менеджменту або в інформаційному листі.