Головна / НАУКА / Наукові конференції / Запрошення на конференції / Мііжнародна науково-практична конференція "Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури: європейський вектор - нові виклики та можливості"

Мііжнародна науково-практична конференція "Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури: європейський вектор - нові виклики та можливості"

1Шановні колеги!

      Запрошуємо  Вас взяти участь у ІІІ міжнародній науково практичній конференції "Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури: європейський вектор - нові виклики та можливості", яка відбудеться 14-16 травня 2015 року.

         Метою конференції є об'єднання успішних підприємців і креативних науковців для проведення змістовного діалогу. Публікація тез доповідей є БЕЗКОШТОВНОЮ для очних і заочних учасників! Під час роботи конференції, можна БЕЗКОШТОВНО подати статтю до фахового економічного віснику Львівської політехніки (тільки для очних учасників, і тільки за умов дотримання вимог до статті і супровідних документів). 

      Формат конференції: проведення панельної дискусії із залученням провідних науковців і практиків з України та світу. Запрошені доповідачі із SoftServe, Корпорації «Електрон», Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Д. Галицького, Львівської міської ради, Торгово-промислової палати, ТзОВ Тесла Клуб Україна.

Детальна інформація про конференцію дивись тут: Деталі Конференції
Подати заявку і тези доповідей дивись тут: Подати заявку

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter