Головна / НАУКА / Наукові конференції / Запрошення на конференції / ХІ Міжнародна наукова інтернет-конференція «Наука і життя: сучасні тенденції, інтеграція в світову наукову думку»

наукова конф

Шановні колеги!

Інститут наукового прогнозування, кафедра суспільно-політичних наук Вінницького національного технічного університету, кафедра економічної теорії Львівської комерційної академії, кафедра філософських та соціальних наук Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського Національного торговельно-економічного університету, Кримський інститут економіки та господарського права (Севастопольська філія), Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут, Інститут реклами, Поволзький інститут державної служби, Асоціація „Аналітикум”, ЦМС „ТК Меганом” інформують Вас, що з 14 по 16 травня 2015 року проводиться ХІ Міжнародна наукова інтернет-конференція «Наука і життя: сучасні тенденції, інтеграція в світову наукову думку».  Збірники матеріалів будуть включені до наукометричної бази даних «Російський індекс наукового цитування» («РІНЦ SCIENCE INDEX»).

Оргкомітет конференції планує розміщувати доповіді на Web-сторінці за адресою:
http://www.int-konf.org За результатами конференції будуть видані збірники матеріалів.

Докладніша інформація на сайті www.int-konf.org