Головна / НАУКА / Наукові конференції / Запрошення на конференції / ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Економічна безпека держави та суб'єктів підприємницької діяльності в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення»

300315 s

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Економічна безпека держави та суб'єктів підприємницької діяльності в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення», яка відбудеться на базі Української академії друкарства та Львівського державного університету внутрішніх справ.

На конференцію запрошуються викладачі, аспіранти, магістранти, студенти вищих навчальних закладів, співробітники науково-дослідних і проектних організацій, комерційних фірм та інших організацій, діяльність яких стосується тематики конференції.

Для участі в роботі конференції необхідно до 30 квітня 2015 р. надіслати на електронну адресу оргкомітету заявку (зразок додається) та тези доповідей.

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter