Вчена Рада НПУ ухвалює…

IMG 962930 січня 2014 року в Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова відбулось засідання Вченої Ради вишу. На порядку денному розглядалося забезпечення якості підготовки фахівців у відокремленому структурному підрозділі університету «Вище професійне училище» та чимало іншого.

Після виступу директора Вищого професійного училища Миколи Бахтіна Вчена Рада університету відзначила якісну роботу підрозділу та визначила шляхи подальшого розвитку, зокрема ліцензування нових робітничих професій, серед яких «офіціант», «бармен», «покоївка», «адміністратор», «оператор комп’ютерного набору», «секретар керівника» та інші. Заплановано розробити заходи щодо оновлення матеріально-технічного оснащення навчальних лабораторій, класів та майстерень відповідно до сучасного рівня забезпечення навчального процесу.

Ще одним питанням порядку денного став підсумковий аналіз науково-дослідної роботи викладачів за держбюджетною та госпдоговірною тематикою за 2013 рік. Члени Вченої Ради відзначили, що у минулому році до виконання 12 держбюджетних робіт було залучено 116 осіб, а створена колективами наукова продукція відзначається високим науковим і методичним рівнем.

IMG 9579

Активне обговорення членів Ради викликала й доповідь Вченого секретаря університету Олени Уваркіної про роботу спеціалізованих вчених рад вишу. У 2013 році в НПУ їх працювало 14 у галузі педагогічних, психологічних, філологічних, філософських, політичних та історичних наук. Як відзначила Вчений секретар, у порівнянні з 2012 роком загальна кількість захистів зменшилась, але збільшилась кількість захистів докторських дисертацій. Драгоманівці вирішили перебудувати роботу спецрад на основі їх економічної доцільності з метою підвищення економічної ефективності, а також зорієнтувати їх діяльність на внутрішні потреби університету.

IMG 9675

Особливу увагу, за словами ректора НПУ Віктора Андрущенка, варто звернути головам спецрад на якість підготовки дисертаційних досліджень, сприяти опублікуванню аспірантами й докторантами наукової продукції, зокрема у наукових виданнях зарубіжних країн.

IMG 9586

Окрім цього Вчена Рада вишу розглянула питання про присвоєння звань «Почесний доктор НПУ» видатним вченим світу; про рекомендацію до нагородження почесними званнями викладачів НПУ; про затвердження тем кандидатських і докторських дисертацій та чимало іншого.

IMG 9661

IMG 9597