2 по 30, а емоцій як від справжнього турніру

IMG 2068Університетській збірній з футболу НПУ імені Михайла Драгоманова, за словами самих же спортсменів, неймовірно пощастило. На запрошення Ігоря Суркіса хлопці провели товариський матч з молодіжною командою ФК «Динамо» на тренувальних полях клубу 4 травня 2012 р.

В українських ЗМІ жартома вже «обізвали» цей матч складанням іспитів для драгоманівців та знайомство з вишем для майбутніх абітурієнтів НПУ, а теперішніх динамівців. І може б це й стало великим жартом, якби не потужна група підтримки університетської збірної на чолі з ректором НПУ Віктором Андрущенком.

IMG 2158

«Для всього університету, особливо що стосується професорсько-викладацького складу дуже важливе здоров’я студентів, їх гармонійний фізичний та інтелектуальний розвиток, тому спорту в нашому навчальному закладі приділяється особлива увага, - зауважує Віктор Петрович, - ми маємо чимало збірних з різних видів спорту, які не лише достойно представляють університет, але й цілу країну на світових чемпіонатах. Ми вболіваємо за своїх студентів і завжди підтримуємо, так як і сьогодні».

IMG 2136

Складно не погодитися зі словами керівництва, особливо якщо зважити на те, що університетська збірна з футболу цього року виграла першість серед українських вишів у турнірі під егідою Київського «Динамо», який був присвячений 85-річчю його заснування.

IMG 2090

Повболівати за своїх на стадіоні зібралися й відомі університетські любителі футболу, які й самі не проти у вільний час поганяти м’яча, до того ж досить професійно. Це перший проректор Володимир Бех, проректор з дистанційної освіти та інноваційних технологій навчання Анатолій Кудін, директор Інституту фізичного виховання та спорту Олексій Тимошенко, голова студентського профкому Станіслав Цибін й інші. Як зізналися драгоманівці, атмосфера й запал хлопців надихав та штовхав на поле.

IMG 2385

Найскладніше, напевно, на цьому матчі довелося спортивному директору «Динамо» та за сумісництвом завідувачу кафедри футболу Інституту фізичного виховання і спорту НПУ Олексію Михайличенку. «Не знав відразу навіть на яку лаву сідати, - жартував спортсмен,- але тим не менше дуже радий, що вдалося провести таку гру. І одній, і іншій команді, впевнений, це пішло на користь. Щодо драгоманівців, то хлопці просто щасливі. Все ж зіграти проти «Динамо», хоч це й молодіжний склад, - це вийти на поле проти професіоналів».

IMG 2203

Найбільше, мабуть, і за самих гравців нервував тренер, доцент кафедри футболу НПУ Руслан Мішаровський. Та його вихованці не підвели, провівши чудову гру і навіть відкривши рахунок. У кулуарах динамівців поговорювали, що майстри зовсім не очікували такого спротиву від «непрофесіоналів», і якщо навіть закрити очі на деякі погрішності, то в університетської збірної хороше майбутнє.

IMG 2493

Про успішне майбутнє задумалися й гравці молодіжної збірної «Динамо», познайомившись з Національним педагогічним університетом імені Михайла Драгоманова. Частину з них, напевно, можна буде очікувати серед абітурієнтів вишу.

IMG 2293

Незважаючи на рахунок, драгоманівці йшли з поля щасливі та усміхнені. Побільше б таких матчів і таких емоцій.

IMG 2411

IMG 2338