Головна / Анонси / Свято спорту

Свято спорту

1 грудня 2011 р. о 13.00 год. у спортивному комплексі розпочнеться Свято спортивної слави Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова.

Серед запрошених: ректор університету Віктор Андрущенко, представники ректорату, директори інститутів та шановні гості: олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики, Заслужений майстер спорту Стелла Захарова; дворазовий чемпіон СРСР та володар Кубку СРСР, Заслужений майстер спорту СРСР з футболу Віктор Хлус; чемпіон України, володар Кубку України, кращий футболіст 1992-1994 років, відомий футбольний коментатор Віктор Леоненко; володар Кубку Кубків УЕФА, володар Кубку СРСР, заслужений майстер спорту з футболу Вадим Євтушенко; чемпіон СРСР, володар Кубку СРСР, кращий бомбардир чемпіонату світу з футболу 1994 року, володар рекорду чемпіонатів світу за кількістю голів в одному матчі (5) Олег Саленко; представники комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на чолі з В’ячеславом Гамовим та інші.

Місце проведення: спортивний комплекс НПУ (вул. Тургенівська, 3-9)