30 вересня – 5 жовтня 2013 року

Координатор проекту INOVEST від університету вирушила до міста Стокгольм (Швеція), де мало відбутися обговорення методичних розробок для тренінгових курсів відповідно до завдань проекту INOVEST.

НПУ імені М.П. Драгоманова презентував навчальний посібник для студентів університетів, слухачів інститутів підвищення кваліфікації вчителів та менеджерів освіти «Педагогічні інновації в педагогічній освіті у вищому навчальному закладі» (автори: Дікова-Фаворська Олена Михайлівна (д. соціол. наук, професор.), Павлова Дарина Михайлівна (к. соціол. наук, доцент).

Колеги-партнери з Білорусі та Молдови надали високу оцінку представленій роботі, наголосивши на її актуальності.

Надзвичайно цікавою була зустріч з представниками Шведської Національної Асоціації Дислексії (FMLS), яка відбулася на базі центру організації. Науковці-партнери проекту мали можливість ознайомитись з формами роботи асоціації, подивитись технічне обладнання, що застосовується при роботі з людьми, які мають цю нозологію.