Навчальний відділ

Методист вищої категорії -

Ющенко Альона Петрівна

тел. 239-30-00

Навчальний відділ – структурний підрозділ університету, що забезпечує вдосконалення навчального процесу, сприяння професійній, методичній підготовці професорсько-викладацького складу, координацію діяльності підрозділів університету з питань організації навчального процесу.

Робота навчального відділу проводиться відповідно до завдань і плану, що розробляються на навчальний рік.

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter