Головна / НОВИНИ / Оголошення / Конкурс для викладачів на отримання стипендій на стажування

Конкурс для викладачів на отримання стипендій на стажування

cyprus  НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми Еразмус+ КА1 Міжнародна мобільність Відкритого Університету Кіпру (Кіпр), який фінансується Європейським Союзом.

Відповідно до умов проекту професорсько-викладацький склад НПУ імені М.П. Драгоманова має можливість стажуватися у Відкритому Університеті Кіпру упродовж тижня, мобільність має бути завершена до 31 липня 2019. Стажування упродовж тижня за спеціальностями: Освіта, Бізнес та адміністрування, Економіка, Інформаційні та Комунікативні технології (http://www.ouc.ac.cy/web/guest/university/programme).

Вимоги до кандидатів:
- бути співробітником НПУ імені М.П. Драгоманова;
- володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

Для здобуття індивідуального гранту аплікантам необхідно до 21 жовтня 2018 року надіслати до відділу міжнародних зв’язків на електронну адресу foreign@npu.edu.ua з поміткою «Кіпр»:

- СV;

- мотиваційний лист англійською мовою (максимальний обсяг - 1 сторінка);

- план викладання (8 годин – лекції, семінари, воркшопи та інше).

Остаточне рішення про прийняття або не прийняття номінованих кандидатів ухвалюється приймаючою стороною (Відкритим університетом Кіпру) після 9 листопада 2018 року.