20–24 травня 2013 року

Делегації з України, Молдови та Білорусі згідно з дорожньою картою проекту INOVEST, були запрошені до відомого іспанського університету міста Аліканте.

Учасники зустрічі затвердили план підготовки навчальних посібників для забезпечення тренінгових курсів проектуINOVEST. Були створені міжнародні команди для розробки методичних матеріалів щодо навчання трьох цільових груп проекту INOVEST: вчителів, директорів шкіл та промоутерів.

Іспанські колеги презентували досвід роботи соціальних служб університету з підтримки студентів, які мають функціональні обмеження здоров’я, для оптимізації їхньої навчальної діяльності. Перебуваючи в центрі реабілітації міста Аліканте, Виконавчий комітет ознайомився з досвідом роботи громадських організацій сліпих людей.