Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Звіт ректора В. Андрущенка за 2020 рік на Конференції трудового колективу університету

24 грудня 2020 року о 14:00 відбулась Конференція трудового колективу НПУ імені М. П. Драгоманова у вже традиційному для цього року онлайновому форматі. Учасники засідання заслухали звіт ректора університету, доктора філософських наук, професора, члена-кореспондента НАН України, академіка НАПН України  В.П.Андрущенка про роботу за 2020 рік.

zvit 1

У своєму виступі (переглянути можна за покликанням – https://npu.edu.ua/novyny/podii/zahalnuniversytetski/zvitna-dopovid-rektora)  Віктор Петрович відзначив досягнення й здобутки факультетів та структурних підрозділів НПУ. Ректор підкреслив, що незважаючи на складний, сповнений суперечностей рік для всього світу, драгоманівцям вдалося не тільки зберегти, але й наростити свої лідерські якості.

«Студенти, викладачі і співробітники навчаються і навчають, підтримують життєдіяльність університету на належному рівні, проводять наукові дослідження, спілкуються з представниками академічних спільнот Європи і світу, можливо, ще з більшою наполегливістю і зацікавленістю, ніж це було до пандемії», – зауважив очільник університету.

До обговорення звіту долучились проректори, декани та головний бухгалтер. Григорій Торбін, проректор з наукової роботи, відзначив конструктивну, плідну й результативну наукову діяльність викладачів НПУ, Микола Корець, проректор із науково-педагогічної та адміністративно-господарчої роботи,  актуалізував інформацію стосовно здійсненого забезпечення та підтримки навчальних корпусів та гуртожитків університету, заходів з охорони праці та протипожежної безпеки у підрозділах університету та виконання колективного договору на 2018-2020 рр.

zvit 2

zvit 4

Лідія Ярославська, головний бухгалтер університету, розповіла про дохід6ну та видаткову частини кошторису за загальним та спеціальним фондами державного бюджету за поточний рік. Зі словами вдячності та схвальними відгуками про роботу та звіт ректора звернулися і декани факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Анатолій Висоцький, факультету педагогіки і психології Тарас Олефіренко та факультету інформатики Василь Єфименко.

zvit 5

zvit 3

zvit 6

zvit 7

І, звичайно, за підсумками рейтингового оцінювання діяльності факультетів, кафедр та викладачів університету у 2019-2020 навчальному році та на підставі рішення загальноуніверситетської експертної комісії  було відзначено переможців загальноуніверситетських рейтингів. Отож, серед факультетів університету у номінації «Факультет 2019/2020 навчального року» визначено переможців:

3 місце:

- факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського (декан факультету – Федоришин Василь Ілліч, доктор педагогічних наук, професор);

- факультет соціально-економічної освіти (декан факультету – Євтух Володимир Борисович, доктор історичних наук, професор);

- факультет педагогіки і психології (декан факультету – Олефіренко Тарас Олексійович, кандидат педагогічних наук, професор);

zvit 10    zvit 11  zvit 12

2 місце:

- факультет іноземної філології (декан факультету – Зернецька Алла Анатоліївна, доктор філологічних наук, професор)

-  факультет психології (декан факультету – Булах Ірина Сергіївна, доктор психологічних наук, професор);

zvit 13   zvit 14

1 місце:

- факультет української філології та літературної творчості імені  Андрія Малишка (декан факультету – Висоцький Анатолій Васильович, доктор філологічних наук, професор);

zvit 15

Гран-прі:

- факультет менеджменту освіти і науки (декан факультету – Савельєв Володимир Леонідович, доктор історичних наук, професор).

zvit 16

Вітаємо номінантів і бажаємо нових досягнень і нових перемог!

zvit 8  zvit 9

Пресслужба університету