Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Зустріч ректора з аспірантами

Зустріч ректора з аспірантами

11 жовтня 2019 року ректор НПУ імені М.П. Драгоманова професор Віктор Андрущенко  зустрівся з аспірантами першого року навчання.

На зустрічі Віктор Андрущенко поділився власними спогадами зі своїх аспірантських років та кількома порадами, які отримав з власного досвіду: «Цінуйте кожну хвилину, не витрачайте часу дарма та працюйте постійно і невтомно. Відвідуйте бібліотеку, беріть участь у різних наукових конференціях та семінарах. Кожну думку піддавайте сумнівам, знаходьте аргументи і доводьте її або ж спростовуйте».

zustrich aspir 1

zustrich aspir 2

zustrich aspir 4

zustrich aspir 3

Після чого молоді науковці отримали кілька цінних порад та настанов від проректора з наукової роботи професора Григорія Торбіна та завідувачки відділу аспірантури та докторантури Ксенії Боднар.

zustrich aspir 5

zustrich aspir 6