Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Професор Ягеллонського університету Лєшек Корпоровіч – почесний доктор НПУ імені М. П. Драгоманова

10 жовтня 2019 року Драгоманівський університет прийняв у свою родину нового видатного вченого, доктора габілітованого, професора Ягеллонського університету (Польща) Лєшека Корпоровіча.

Мантію та диплом почесного доктора вченому вручив на урочистому засіданні Вченої ради університету ректор, академік НАПН України, член-кореспондент НАН України, доктор філософських наук, професор  Віктор Андрущенко.

korporovich 2

korporovich 2a

Рішення Вченої ради виголосив проректор з навчально-методичної роботи професор Роман Вернидуб. Почесне звання було присуджено за  видатні наукові досягнення, значний особистий внесок у розвиток співробітництва між університетами та дорадчу діяльність у сфері вищої освіти.

korporovich 3

Виступаючи з промовою, почесний доктор подякував колективу університету та висловив сподівання, що ця подія стане поштовхом для ще більш активної співпраці у майбутньому зі студентами та викладачами НПУ імені М.П. Драгоманова.

korporovich 4

Привітав з новим званням польського професора член-кореспондент НАН України, доктор історичних наук, професор, декан факультету соціально-економічної освіти Володимир Євтух, побажавши сили, здоров’я та натхнення для майбутньої наукової співпраці.

korporovicH 5

Привітання також надіслали Президент Соціологічної асоціації України, академік НАН України, ректор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Віль Бакіров та Почесний професор у галузі зв'язків з громадськістю (PR) та комунікації (Німеччина) Морітц Гунцінгер. Неймовірне музичне привітання для польського гостя підготував Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г.Г. Верьовки під керівництвом Зеновія Корінця.

korporovich 6

Наприкінці засідання ректор університету Віктор Андрущенко зазначив, що двері Драгоманівського вишу будуть завжди відкриті для його почесного професора, а студенти завжди чекатимуть зустрічі, цікавої лекції чи семінару.

korporovich 7

korporovich 8