Головна / УНІВЕРСИТЕТ / Міжнародне співробітництво / Міжнародні гранти та стипендії / Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD)

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD)

global ugrad

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD)

Програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Ця міжнародна освітня та культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки.

Учасники програми навчаються протягом одного семестру без отримання ступеня в Сполучених Штатах за будь-якими спеціальностями.  Учасникам програми,  які планують навчання в США за спеціальностями юриспруденція або медицина пропонується  вивчення тільки базових курсів з вищезазначених спеціальностей. Учасники обираються за такими критеріями, як академічна успішність, лідерський потенціал, знання письмової та розмовної англійської мови, громадська активність та готовність учасника до перебування у США в якості студента по обміну.

Детальна інформація за посиланням: https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/exchange-programs-uk/academic-exchanges-uk/global-ugrad-uk/