Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

DSC 648917 жовтня 2016 року у колонній залі Київської міської державної адміністрації колектив Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, європейська освітянська спільнота, громадськість України та м. Києва відзначили 175 річницю від дня народження видатного вченого, педагога і громадського діяча – Михайла Петровича Драгоманова – патрона Драгоманівського вишу.

 

Серед почесних гостей заходу були представники влади, громадськості, політичної і письменницької еліти держави, духовні особи, закордонні гості і колеги, студентство.

З нагоди ювілею на адресу славетного університету Радник Президента України Юрій Богуцький виголосив вітання Президента України Петра Порошенка:

«Михайло Драгоманов відомий і шанований вчений, який попри гоніння царського і більшовицького режимів послідовно відстоював і проводив у життя українську національну ідею, національні традиції, обґрунтовував європейський вектор розвитку української культури, державності і народу.

 

Він системно обстоював права людини і конституціоналізм, політичні свободи людини і громадянина, передбачав формування федеративної республіки, конституційно-правові перетворення, спрямовані на ліквідацію абсолютизму, залишків російської феодально-кріпосницької системи, встановлення політичної свободи.

Він єднав і єднає сьогодні народи європейського простору, підкреслював значення і роль українців як великого історичного народу, якому під силу найбільш значимі прогресивні економічні, політичні і соціальні перетворення.

Цим величним заповітам слідує Національний педагогічний університет, який має його славетне ім’я. Колектив драгоманівців сіє вічне, добре, справедливе, формує високий патріотизм, готує вчителя, який відстоює національні інтереси і разом з тим об’єднує народи Європи в єдину і дружню родинну спільноту.

Ще раз вітаю вас із славетним ювілеєм Михайла Драгоманова. Зичу вам нових успіхів у науковій і педагогічній діяльності»

Зі щирим вітальним словом до громади звернулися Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень та президент Малої академії наук Станіслав Довгий.

Високі нагороди та вітальні слова драгоманівцям і гостям свята висловила перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

По завершенні урочистої частини відбулася концертна програма у виконанні Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г. Г. Верьовки.

Прес-служба університету 

Фото Сергія Крилатова

   

Короткі новини

Конкурс "Об'єднані мрією"

atest zastЗапрошуємо долучитися до конкурсу!

    Інтернет-видання iPress.ua, Міжнародний центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик, за підтримки народного депутата України Ірини Верещук, оголошують Всеукраїнський молодіжний конкурс есе "Об’єднані мрією", цього року присвячений річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України.

       Детальніша інформація за посиланням >

Пресслужба університету

Тиждень української мови на факультеті української філології

mova zast

   Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Щорічно на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова відбуваються заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Цього року для вас підготували доволі насичену програму, з якою можна ознайомитися нижче. Щиро запрошуємо долучитися до нашого святкування!

Детальніше...

"Мелодія серця" - звітний концерт факультету мистецтв імені А. Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова

melodija serca   Колектив факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова щиро запрошує  на щорічний звітний концерт "Мелодія серця", який відбудеться 6 листопада 2019 року в Національній філармонії України (вул. Володимирська, 2).
     "Мелодія серця" - це щорічний звітний концерт факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, який цього року охоплює ще й Міжнародний фестиваль-конкурс "Україна єднає світ" і приурочений до 185-річчя від створення нашого університету. Тому перед концертом відбудеться пресконференція за участі ректорату та деканів факультетів НПУ імені М. П. Драгоманова.
Детальніше...

Конкурси по програмі Erasmus+

erasmus   Запрошуємо взяти участь в конкурсах по програмі Erasmus+:

1. Конкурс для студентів факультету іноземної філології на отримання стипендій на стажування в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина).

 1. Відповідно до умов проекту студенти (бакалаври 2-3 курсів, магістри 1 курсу), мають можливість навчатися в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина) упродовж весняного семестру 2019-2020 навчального року. Детальніше...

  Підприємницький клуб НПУ імені М.П. Драгоманова Dragomanov StartUp Club проводить ФІНАНСОВИЙ БАТЛ

  finans batl    Запрошуємо студентів, викладачів та команди шкіл (5+1) на фінансовий батл.

     Захід передбачає участь у настольній фінансовій грі «Життєвий капітал» – своєрідному ноу-хау в навчанні дорослих і дітей, оскільки є водночас і навичковим тренажером, трансформаційно-психологічною грою та соціально-економічним симулятором реальності. У грі змодельовано майже всі можливі життєві ситуації, які так чи інакше впливають на фінансове становище людини.

     Які можливості дає участь у грі?

  Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

   

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 709 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід