Головна / Студентський парламент / Положення про Студентський парламент Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова

студ парламент

Студентський парламент НПУ імені М.П. Драгоманова

У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова (далі – Університет) діє студентське самоврядування, яке є невід’ємною частиною громадського самоврядування. Студентське самоврядування – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні Університетом. Студентське самоврядування здійснюється на рівні: студентської групи, факультету, гуртожитку, університету. Орган студентського самоврядування має форму Студентського Парламенту.

Голова Студентського парламенту: Бульчик Катерина

Телеграмweb.telegram.org/#/im?p=@NPUstudnews

Інстаграм – @npu­_stud_parliament

_____________________________________________________________