Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

alt

   З 1 до 9 червня в гуманітарному корпусі Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова (вул. Тургенєвська 8-14, артповерх «15») до Міжнародного дня захисту дітей відкрито фотовиставку «Пайдейя: Обличчя».

    Задум виставки – привернути увагу оточуючих до проблем обдарованих дітей та молоді, розповісти про їх здобутки. Учасники фотовиставки – юнаки й дівчата з різних регіонів України. Усі вони є членами ВМГО «Союз обдарованої молоді» і були обрані з-понад 4366 інших неординарних учасників СОМ, бо не полінувались надіслати свої фотографії. Адже мало бути талановитим, потрібно довести це іншим. Й. В. Гете сказав:«Думати легко, діяти важко, а перетворювати думку в дію – найважча річ на світі». Нехай ці слова стануть джерелом натхнення всім тим, хто перетворює мрії в реальність, допомагає молоді протиставляти «гострий меч свого таланту численному воїнству сірості і байдужості».

    Організатором заходу є Союз обдарованої молоді та наукова проблемна група «Пайдейя» Інституту філософської освіти та науки НПУ імені М. П. Дагоманова.

Вл. інф.

   

Короткі новини

Прохання підтримати екологічну ініціативу стосовно НПП Синевир

NPP Synevir   7 жовтня 2019 року стартував Проєкт очищення Національного природного парку Синевир. Але для того, аби він переміг і виграв грант для реалізації і втілення в життя, необхідно проголосувати. Голосування триватиме до 21 жовтня 2019 року.

   На кошти, виграні в гранті, будуть встановлені по периметру парку смітники, територія озера та саме озеро будуть прибрані. І що не менш важливо, встановлені туалети.

Детальніше...

«Dragomanov StartUp Club» почав свою роботу

     startup zast 1Під час відкриття нового сезону 1 жовтня 2019 року підприємницький клуб НПУ продемонстрував програму своєї роботи на наступний рік, що складається з більш ніж 30 заходів. Зокрема, буде проведено три міні-тренінги з таких ключових напрямків:

Детальніше...

Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки

    amonashvili 26 - 27 жовтня 2019 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбудуться Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки.

 Інформаційний лист

Пресслужба університету

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

NEFKOЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Україна

Підвищення енергоефективності у навчальних будівлях Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова у м.Києві (підпроект в рамках проекту Вищих навчальних закладів України)

 

Детальніше...

З Днем захисника України!

14 Z Dnem zahysnyka Ukrayiny    14 жовтня в Україні традиційно відзначають День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та християнське свято ­– день Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня у кожного з нас є можливість висловити вдячність тим, хто на передовій обороняє кордони нашої країни, та схилити голови в скорботі перед тими, хто віддав за це своє життя.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 412 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід