Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

startup zast     1 жовтня 2019 року  в центральному корпусі НПУ імені М.П.Драгоманова відбулось відкриття нового сезону 2019-2020 Підприємницького клубу НПУ «Dragomanov StartUp Club».

Спікерами були координатор клубу проф. Ю.В. Бех та запрошені партнери університету, з якими підписані меморандуми про співпрацю. Серед партнерів виступили:

  • Андрій Заїкін (СЕО) – від академічного бізнес-інкубатору УЕР!, який розповів для чого необхідно студенту отримати досвід створення стартапу, шлях студента, який бажає створити стартап, які перспективи є для цього не тільки в Україні, але й в європейському просторі;
  • Володимир Страшко (заступник директора) – від Освітній Хаб міста Києва. Він наголосив, що у сучасному світі замало мати лише професійні навички (так звані «hard skills») і володіти певним ремеслом. Унікальність спеціалісту додають так звані «soft skills» (або м’які навички), тобто наскільки він може легко та швидко пристосовуватись до нового оточення, завдань, команди, змін тощо, як він взаємодіє з іншими, чи може створювати команду та бути лідером в ній, чи володіє власними емоціями та іншими видами інтелекту. Також Володимир продемонстрував, аби частіше досягати успіху, необхідно частіше і швидше отримувати досвід;
  • Зінаїда Кравченко (підприємець, фінансовий консультант) та Ольга Зирянова (регіональний керівник київської філії) – від Ділового клубу «Партнер». Спікери зауважили, що сучасному українцю варто звертати увагу на те, як він розпоряджається своїми ресурсами, чи знає їх, чи використовує для досягнення своїх цілей. Глобальний світ чекає від громадянина України, насамперед молоді, що вони підвищать рівень своєї фінансової культури. Стартаперу, щоб створювати свій бізнес та очікувати фінансової стабільності від проекту, варто спершу навчитися управляти власними фінансовими потоками, вміти генерувати капітал та вміло ним розпоряджатися. Крім цього, інвестору необхідно продемонструвати розуміння ціни грошам та стратегію їх примноження за рахунок реалізації свого проекту.

     Під час заходу було проведено три міні-тренінги, які продемонстрували напрямки роботи клубу. Ю.В.Бех розповіла про програму Dragomanov StartUp Club, що складається з більш ніж 30 заходів і охоплює три ключових напрямки:

  1. Стартап-курс, де резиденти вчитимуться створювати бізнес-ідеї, розширювати їх до концепцій, формувати команди та робити перші кроки у напрямку підготовки прототипу продукту.
  2. Курс Soft Skills, який складається з циклів: персональна ефективність, креативне мислення, критичне мислення, комунікації, емоційний інтелект, управління командами. Кожен цикл має 4 базових тренінги.
  3. Курс «Фінансова грамотність», який складається з тренінгових занять, майстер-класів та сертифікованих трансформаційних ігор, змагань, батлів.

      Участь у заходах для студентів, аспірантів, викладачів та співробітників НПУ імені М. П. Драгоманова безкоштовна.

      За подіями Клубу та новинами у світі стартап-руху можна слідкувати на офіційних сторінках у соціальних мережах: 

фейсбуці – https://www.facebook.com/yepnpu/

телеграм-каналі – https://t.me/DragomanovStartUpClub

інстаграмі–  https://instagram.com/dragomanov_startup_club?igshid=19y5z3jdanozl

startup 1

Координатор Клубу Юлія Бех

   

Короткі новини

Запрошуємо на концерт «Під Покровою твоєю, Богородице...»

    konz zastЩиро запрошуємо Вас на концерт «Під Покровою твоєю, Богородице...», який відбудеться 23 жовтня 2019 року о 18:00 в Патріаршому соборі УГКЦ (вул. Микільсько-Слобідська, 5, метро Лівобережна, біля Експоцентру). 

      Концерт вже став традиційним і проходить щороку, але саме цього року він приурочений також до визначної дати – 185-річчю від заснування нашого університету.

      Вхід, як завжди, вільний, а програма цікава й насичена. Тож ласкаво просимо!

Деталі на https://www.facebook.com/events/428794407780875/

Пресслужба університету 

Лабораторія інтелектуального розвитку в НПУ імені М.П. Драгоманова

    lab zastЗапрошуємо всіх зацікавлених учнів 5-6 класів м. Києва та області взяти участь у роботі Лабораторії інтелектуального розвитку. Заняття будуть проводитися у формі гуртків з математики, фізики та астрономії, інформатики та роботехніки, де діти отримають цікаві та корисні експериментальні знання.

Детальніше...

Оголошено конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників

ogoloshennya 1    На виконання вимог п. 11 ст. 55 Закону України “Про вищу освіту”,   п.п. 4.11.3, 5.2, 5.3 статуту Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова оголошується конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників:

Факультет політології та права

Кафедра теорії та історії держави і права

Професор – 1, старший викладач – 0,25

Кафедра правознавства та галузевих юридичних дисциплін

Завідувач кафедри; професор – 2, доцент – 0,5, старший викладач – 0,75

Детальніше...

Прохання підтримати екологічну ініціативу стосовно НПП Синевир

NPP Synevir   7 жовтня 2019 року стартував Проєкт очищення Національного природного парку Синевир. Але для того, аби він переміг і виграв грант для реалізації і втілення в життя, необхідно проголосувати. Голосування триватиме до 21 жовтня 2019 року.

   На кошти, виграні в гранті, будуть встановлені по периметру парку смітники, територія озера та саме озеро будуть прибрані. І що не менш важливо, встановлені туалети.

Детальніше...

«Dragomanov StartUp Club» почав свою роботу

     startup zast 1Під час відкриття нового сезону 1 жовтня 2019 року підприємницький клуб НПУ продемонстрував програму своєї роботи на наступний рік, що складається з більш ніж 30 заходів. Зокрема, буде проведено три міні-тренінги з таких ключових напрямків:

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 488 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід