Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

chernigiv zast    13 вересня 2019 року співробітники різних відділів та центрів НПУ імені М.П. Драгоманова мали змогу ознайомитись зі славетною Чернігівщиною, її багатовіковою історією та пам’ятками архітектури. Спершу Драгоманівська делегація відвідала Собор Різдва Пресвятої Богородиці, який є окрасою Козелецького краю. Він залишив неймовірні враження завдяки своїм куполам, фронтонам, іконостасу, внутрішньому оздобленню стін, різьбі по дереву та картинам олійними фарбами. Наступним місцем був музей ткацтва у смт. Козелець, який познайомив відвідувачів із предметами українського народного мистецтва, національного костюма, знарядь праці для обробки льону та ін.

chernigiv 1

    Також представники університету завітали до м. Чернігів та ознайомились з його  історичними місцями: древнім валом (Дитинцем) – одним із найдавніших частин міста, історія якого сягає глибини віків (періоду формування поселення, що стало колискою Чернігова). Саме тут, на верхньому плато правого берега Десни, у місці, де вона зустрічається із річкою Стрижень, в останній чверті VII століття виникло укріплене городище, яке дало початок майбутній столиці могутнього Чернігово-Сіверського князівства. Екскурсанти оглянули будинок полкової канцелярії, що є одним з небагатьох зразків житлової архітектури України ХVII століття; колегіумом, який вважається перлиною архітектури стилю бароко і першим навчальним закладом вищого рівня на території Лівобережної України; Борисоглібським собором, свідком князівської доби, названим на честь Св. князів Бориса й Гліба; Спасо-Преображенським собором ХI століття, який є одним з найдавніших храмів Східної Європи та дійшов до нашого часу фактично без змін; Болдині гори, що сьогодні вважаються своєрідною візитною карткою Чернігова; Троїцько-Ільїнський монастир, який сформувався із заснування преподобним Антонієм печер у 1069 році на мальовничих терасах Болдиних гір, та вражаючу височенну 58-метрову дзвіницю Троїцько-Ільїнського монастиря, яку видно з багатьох точок Чернігова, бо має аж п’ять ярусів.

chernigiv 2

     З величезним багажем нових знань та емоцій, зрозумівши, що Чернігівщина є справді скарбницею української історії, де збереглися визначні пам’ятки архітектури та образотворчого мистецтва, екскурсанти повернулися додому, висловлюючи щиру вдячність ректору університету Андрущенку Віктору Петровичу, ректорату та голові профспілкового комітету співробітників університету Горбачуку Івану Тихоновичу за можливість відвідати історичні місця та торкнутись загальнолюдської матеріальної і духовної культури нашої держави.

Прес-служба університету

   

Короткі новини

З Днем захисника України!

14 Z Dnem zahysnyka Ukrayiny    14 жовтня в Україні традиційно відзначають День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та християнське свято ­– день Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня у кожного з нас є можливість висловити вдячність тим, хто на передовій обороняє кордони нашої країни, та схилити голови в скорботі перед тими, хто віддав за це своє життя.

Детальніше...

ІІ З’ЇЗД КОРЕКЦІЙНИХ ПЕДАГОГІВ УКРАЇНИ

zjizd    Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у ІІ З’ЇЗДІ КОРЕКЦІЙНИХ ПЕДАГОГІВ УКРАЇНИ «Актуальні проблеми навчання та виховання дітей із особливими освітніми потребами в освітніх реаліях України»

  Захід, приурочений до 185-річчя Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та 100-річчя факультету      спеціальної та інклюзивної освіти, відбудеться 7 листопада 2019 року на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (м. Київ).

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Інновації та трансформації: концепції, проблеми, перспективи»

konf zast        17 жовтня 2019 року у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9, 2-й поверх, ауд. 238) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Інновації та трансформації: концепції, проблеми, перспективи», присвячена 185-річчю університету.

Тематика конференції охоплює широке коло питань розвитку інноваційних підходів у формальній, неформальній, інформальній освіті:

Детальніше...

Школа Social лідерства - Student запрошує долучитися до курсу «Корпоративна соціальна відповідальність»

social leader 1 zast     1 жовтня 2019 року до «Школи Social лідерства – Student» (керівник Д.Д.Бибик) кафедри теорії та технології соціальної роботи корпусі НПУ імені М.П. Драгоманова завітала представниця 1+1 Media Production Аліна Марценюк. Вона презентувала студентам інформативні відео, що розкрили поняття «корпоративна соціальна відповідальність» і запропонувала платформу онлайн навчання – курс «Корпоративна соціальна відповідальність», де можна значно розширити свої погляди і навчитись будувати соціальний бізнес, знайти ідеї і мотивацію. Потужна Платформа онлайн навчання Impactorium допоможе студентам спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка» дізнатися більше про Глобальні Цілі Сталого Розвитку та розпочати їх реалізацію через реальні великі та малі справи.

Детальніше...

ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ!

rector aspir    Шановні аспіранти! Запрошуємо вас 11 жовтня 2019 року о 12.00 в ауд. 231 центрального корпусу імені М.П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9) на зустріч із ректором університету Віктором Андрущенком, доктором філософських наук, професором, академіком АПН України, членом-кореспондентом НАН України, заслуженим діячем науки і техніки України.

 

Пресслужба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 664 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід