Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

vypusk ukr fil zast   3 липня 2019 року у сквері Андрія Малишка  відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка. 

 

vypusk ukr fil 1

vypusk ukr fil 2

vypusk ukr fil 3

    Привітати новоспечених бакалаврів та вручити їм довгоочікувані дипломи завітали ректор університету професор Віктор Андрущенко, проректор з наукової роботи професор Григорій Торбін, заступник проректора з навчально-методичної роботи  професор Тарас Олефіренко, декан факультету професор Анатолій Висоцький, народний артист України, український поет, професор університету Андрій Демиденко, а також завідувачі кафедр, викладачі, батьки та друзі випускників. Модератором заходу була народна артистка України Тамара Гримальська-Стратієнко.

   Неперевершене пісенне вітання подарувала випускникам та гостям заслужена артистка України, солістка Національного хору України ім. Г.Верьовки, професор університету Тетяна Пирогова. 

vypusk ukr fil 5

vypusk ukr fil 4

vypusk ukr fil 18

vypusk ukr fil 6

vypusk ukr fil 7

     З вітальним словом до філологів звернувся ректор університету: «Шануйте свій університет! Шануйте своїх батьків! Шануйте нашу Україну! Бо жити, працювати і створювати, вершити Вам! І ми пишаємося вами! Тут ви здобули освіту, ті знання, компетентності та цінності, з якими підете далі по життю. І бажаю Вам, аби ви досягали поставлених цілей,  не зупинятися перед перешкодами і завжди бути впевненим у своїх силах!».

vypusk ukr fil 8

    Випускники та їх батьки подякували викладачам, які протягом чотирьох років навчання надихали на роботу та сприяли творчій та науковій активності.

vypusk ukr fil 16

vypusk ukr fil 9

vypusk ukr fil 10

vypusk ukr fil 11

vypusk ukr fil 12

     Тож дорогі наші випускники, бажаємо, щоб вам тепер відкрилися двері у світ успішної кар’єри та життєвих можливостей. А ще – запрошуємо вас на навчання на магістратуру, аби провести разом ще півтора року. Чекаємо з нетерпінням!  До нової зустрічі!

vypusk ukr fil 13

vypusk ukr fil 14

vypusk ukr fil 15

vypusk ukr fil zast

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Беріть участь у проекті «Доступна освіта 2019» та вигравайте грант на навчання

grantДля талановитих абітурієнтів створилиУ Вас є можливість отримати грант на навчання у розмірі 10 000 гривень в рамках творчого конкурсу “Доступна освіта 2019”.

Грант передбачає надання молоді можливості не перейматися за оплату освіти та присвятити себе якісному навчанню та самореалізації. Система заохочення талановитих студентів успішно діє у багатьох країнах світу, а в Україні представлена конкурсом “Доступна освіта 2019”. 

Детальніше...

Інноваційний університет та лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету

inovation   Спілка ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» за підтримки  Міністерства освіти і науки України та Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань запрошують взяти участь у продовженні проекту «Інноваційний університет та лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету».

Детальніше...

ЗАГАЛЬНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАКУПІВЛЮ

zakupivlyaНазва проекту: Підвищення енергоефективності навчальних корпусів Національного педагогічного університету ім. Драгоманова у Києві (частина проекту Вища освіта України)
Країна: Україна
Сектор: Енергоефективність
Джерела фінансування: НЕФКО, Університет ім. Драгоманова
Закупівля: Роботи, товари та послуги
Тип повідомлення: Загальне повідомлення про закупівлю
Дата випуску: 11 липня 2019 року

Детальніше...

Лист вдячності від нашої випускниці-представниці Китаю

china 1  У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова поглиблюється та розширюється співробітництво з провідними закладами вищої освіти світового простору. Задля підвищення ефективності навчально-освітньої  та науково-аналітичної діяльності, взаємообміну досвідом університет розгортає міжнародну співпрацю та активно розвиває міжнародні зв’язки.

Детальніше...

"День" запрошує до Літньої школи журналістики!

school 2019  Інформаційний партнер НПУ імені М.П. Драгоманова газета "День" проводить набір до XVII Літньої школи журналістики! Запрошуються талановиті та амбітні студенти, які пов'язують своє майбутнє з сучасною європейською журналістикою. Умови прийому - на сайті "Дня" (за посиланням - https://day.kyiv.ua/uk/article/litnya-shkola-zhurnalistyky-media/znak-yakosti).

    Поспішайте! Набір завершується! За необхідності надається гуртожиток на весь період навчання.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 544 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід