Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

vypusk ukr fil zast   3 липня 2019 року у сквері Андрія Малишка  відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка. 

 

vypusk ukr fil 1

vypusk ukr fil 2

vypusk ukr fil 3

    Привітати новоспечених бакалаврів та вручити їм довгоочікувані дипломи завітали ректор університету професор Віктор Андрущенко, проректор з наукової роботи професор Григорій Торбін, заступник проректора з навчально-методичної роботи  професор Тарас Олефіренко, декан факультету професор Анатолій Висоцький, народний артист України, український поет, професор університету Андрій Демиденко, а також завідувачі кафедр, викладачі, батьки та друзі випускників. Модератором заходу була народна артистка України Тамара Гримальська-Стратієнко.

   Неперевершене пісенне вітання подарувала випускникам та гостям заслужена артистка України, солістка Національного хору України ім. Г.Верьовки, професор університету Тетяна Пирогова. 

vypusk ukr fil 5

vypusk ukr fil 4

vypusk ukr fil 18

vypusk ukr fil 6

vypusk ukr fil 7

     З вітальним словом до філологів звернувся ректор університету: «Шануйте свій університет! Шануйте своїх батьків! Шануйте нашу Україну! Бо жити, працювати і створювати, вершити Вам! І ми пишаємося вами! Тут ви здобули освіту, ті знання, компетентності та цінності, з якими підете далі по життю. І бажаю Вам, аби ви досягали поставлених цілей,  не зупинятися перед перешкодами і завжди бути впевненим у своїх силах!».

vypusk ukr fil 8

    Випускники та їх батьки подякували викладачам, які протягом чотирьох років навчання надихали на роботу та сприяли творчій та науковій активності.

vypusk ukr fil 16

vypusk ukr fil 9

vypusk ukr fil 10

vypusk ukr fil 11

vypusk ukr fil 12

     Тож дорогі наші випускники, бажаємо, щоб вам тепер відкрилися двері у світ успішної кар’єри та життєвих можливостей. А ще – запрошуємо вас на навчання на магістратуру, аби провести разом ще півтора року. Чекаємо з нетерпінням!  До нової зустрічі!

vypusk ukr fil 13

vypusk ukr fil 14

vypusk ukr fil 15

vypusk ukr fil zast

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Запрошуємо на концерт «Під Покровою твоєю, Богородице...»

    konz zastЩиро запрошуємо Вас на концерт «Під Покровою твоєю, Богородице...», який відбудеться 23 жовтня 2019 року о 18:00 в Патріаршому соборі УГКЦ (вул. Микільсько-Слобідська, 5, метро Лівобережна, біля Експоцентру). 

      Концерт вже став традиційним і проходить щороку, але саме цього року він приурочений також до визначної дати – 185-річчю від заснування нашого університету.

      Вхід, як завжди, вільний, а програма цікава й насичена. Тож ласкаво просимо!

Деталі на https://www.facebook.com/events/428794407780875/

Пресслужба університету 

Лабораторія інтелектуального розвитку в НПУ імені М.П. Драгоманова

    lab zastЗапрошуємо всіх зацікавлених учнів 5-6 класів м. Києва та області взяти участь у роботі Лабораторії інтелектуального розвитку. Заняття будуть проводитися у формі гуртків з математики, фізики та астрономії, інформатики та роботехніки, де діти отримають цікаві та корисні експериментальні знання.

Детальніше...

Оголошено конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників

ogoloshennya 1    На виконання вимог п. 11 ст. 55 Закону України “Про вищу освіту”,   п.п. 4.11.3, 5.2, 5.3 статуту Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова оголошується конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників:

Факультет політології та права

Кафедра теорії та історії держави і права

Професор – 1, старший викладач – 0,25

Кафедра правознавства та галузевих юридичних дисциплін

Завідувач кафедри; професор – 2, доцент – 0,5, старший викладач – 0,75

Детальніше...

Прохання підтримати екологічну ініціативу стосовно НПП Синевир

NPP Synevir   7 жовтня 2019 року стартував Проєкт очищення Національного природного парку Синевир. Але для того, аби він переміг і виграв грант для реалізації і втілення в життя, необхідно проголосувати. Голосування триватиме до 21 жовтня 2019 року.

   На кошти, виграні в гранті, будуть встановлені по периметру парку смітники, територія озера та саме озеро будуть прибрані. І що не менш важливо, встановлені туалети.

Детальніше...

«Dragomanov StartUp Club» почав свою роботу

     startup zast 1Під час відкриття нового сезону 1 жовтня 2019 року підприємницький клуб НПУ продемонстрував програму своєї роботи на наступний рік, що складається з більш ніж 30 заходів. Зокрема, буде проведено три міні-тренінги з таких ключових напрямків:

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 374 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід