Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

vypusk ukr fil zast   3 липня 2019 року у сквері Андрія Малишка  відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка. 

 

vypusk ukr fil 1

vypusk ukr fil 2

vypusk ukr fil 3

    Привітати новоспечених бакалаврів та вручити їм довгоочікувані дипломи завітали ректор університету професор Віктор Андрущенко, проректор з наукової роботи професор Григорій Торбін, заступник проректора з навчально-методичної роботи  професор Тарас Олефіренко, декан факультету професор Анатолій Висоцький, народний артист України, український поет, професор університету Андрій Демиденко, а також завідувачі кафедр, викладачі, батьки та друзі випускників. Модератором заходу була народна артистка України Тамара Гримальська-Стратієнко.

   Неперевершене пісенне вітання подарувала випускникам та гостям заслужена артистка України, солістка Національного хору України ім. Г.Верьовки, професор університету Тетяна Пирогова. 

vypusk ukr fil 5

vypusk ukr fil 4

vypusk ukr fil 18

vypusk ukr fil 6

vypusk ukr fil 7

     З вітальним словом до філологів звернувся ректор університету: «Шануйте свій університет! Шануйте своїх батьків! Шануйте нашу Україну! Бо жити, працювати і створювати, вершити Вам! І ми пишаємося вами! Тут ви здобули освіту, ті знання, компетентності та цінності, з якими підете далі по життю. І бажаю Вам, аби ви досягали поставлених цілей,  не зупинятися перед перешкодами і завжди бути впевненим у своїх силах!».

vypusk ukr fil 8

    Випускники та їх батьки подякували викладачам, які протягом чотирьох років навчання надихали на роботу та сприяли творчій та науковій активності.

vypusk ukr fil 16

vypusk ukr fil 9

vypusk ukr fil 10

vypusk ukr fil 11

vypusk ukr fil 12

     Тож дорогі наші випускники, бажаємо, щоб вам тепер відкрилися двері у світ успішної кар’єри та життєвих можливостей. А ще – запрошуємо вас на навчання на магістратуру, аби провести разом ще півтора року. Чекаємо з нетерпінням!  До нової зустрічі!

vypusk ukr fil 13

vypusk ukr fil 14

vypusk ukr fil 15

vypusk ukr fil zast

Прес-служба університету

   

Короткі новини

З Днем захисника України!

14 Z Dnem zahysnyka Ukrayiny    14 жовтня в Україні традиційно відзначають День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та християнське свято ­– день Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня у кожного з нас є можливість висловити вдячність тим, хто на передовій обороняє кордони нашої країни, та схилити голови в скорботі перед тими, хто віддав за це своє життя.

Детальніше...

ІІ З’ЇЗД КОРЕКЦІЙНИХ ПЕДАГОГІВ УКРАЇНИ

zjizd    Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у ІІ З’ЇЗДІ КОРЕКЦІЙНИХ ПЕДАГОГІВ УКРАЇНИ «Актуальні проблеми навчання та виховання дітей із особливими освітніми потребами в освітніх реаліях України»

  Захід, приурочений до 185-річчя Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та 100-річчя факультету      спеціальної та інклюзивної освіти, відбудеться 7 листопада 2019 року на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (м. Київ).

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Інновації та трансформації: концепції, проблеми, перспективи»

konf zast        17 жовтня 2019 року у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9, 2-й поверх, ауд. 238) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Інновації та трансформації: концепції, проблеми, перспективи», присвячена 185-річчю університету.

Тематика конференції охоплює широке коло питань розвитку інноваційних підходів у формальній, неформальній, інформальній освіті:

Детальніше...

Школа Social лідерства - Student запрошує долучитися до курсу «Корпоративна соціальна відповідальність»

social leader 1 zast     1 жовтня 2019 року до «Школи Social лідерства – Student» (керівник Д.Д.Бибик) кафедри теорії та технології соціальної роботи корпусі НПУ імені М.П. Драгоманова завітала представниця 1+1 Media Production Аліна Марценюк. Вона презентувала студентам інформативні відео, що розкрили поняття «корпоративна соціальна відповідальність» і запропонувала платформу онлайн навчання – курс «Корпоративна соціальна відповідальність», де можна значно розширити свої погляди і навчитись будувати соціальний бізнес, знайти ідеї і мотивацію. Потужна Платформа онлайн навчання Impactorium допоможе студентам спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка» дізнатися більше про Глобальні Цілі Сталого Розвитку та розпочати їх реалізацію через реальні великі та малі справи.

Детальніше...

ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ!

rector aspir    Шановні аспіранти! Запрошуємо вас 11 жовтня 2019 року о 12.00 в ауд. 231 центрального корпусу імені М.П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9) на зустріч із ректором університету Віктором Андрущенком, доктором філософських наук, професором, академіком АПН України, членом-кореспондентом НАН України, заслуженим діячем науки і техніки України.

 

Пресслужба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 995 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід