Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

chervona kalyna zast    Колектив Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова на чолі з ректором Віктором Андрущенком напередодні Дня медичного працівника 14 червня 2019 року завітали до санаторію «Червона калина», що на Рівненщині, аби привітати тих, що кожного дня присвячує своє життя оздоровленню і лікуванню людей, – медичний персонал та лікарів цього закладу з їх професійним святом.

 

chervona kalyna 2

chervona kalyna 12

    Віктор Петрович у вітальному слові відзначив важливість професії лікаря, які  у  свій час врятували і йому життя.  Ректор делегував найщиріші вітання зі словами вдячності за благородну працю колективу санаторію і зокрема його головному лікарю Миколі Юрійовичу Сивому, якого було нагороджено медаллю «Михайло Петрович Драгоманов 1841–1895 рр.», а його співробітників – почесними відзнаками.

chervona kalyna 4

chervona kalyna 5

   Микола Юрійович подякував за відзнаки та зазначив, що найголовнішим у його житті є не матеріальні цінності, а ті друзі, що поруч з ним, зокрема і Віктор Петрович, дружба з яким триває не одне десятиліття, а також ті люди, які щороку приїздять на оздоровлення та відпочинок до санаторію.

chervona kalyna 3

   Після цього відбулась феєрична концертна програма за участю народної артистки України, провідної солістки Національної філармонії України, професорки факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова Ольги Чубаревої, народного артиста України, відомого тенора, соліста Національної опери України ім. Т.Г. Шевченка, завідувача кафедри теорії та методики постановки голосу НПУ імені М.П. Драгоманова Олександра Гурця, тріо невимовно талановитих представниць Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки під керівництвом його генерального директора-художнього керівника Зеновія Корінця та талановитого дуету студенток-бандуристок факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова.

chervona kalyna 9

chervona kalyna 10

chervona kalyna 7

chervona kalyna 8

chervona kalyna 6

chervona kalyna 1

chervona kalyna 14

chervona kalyna 11

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Беріть участь у проекті «Доступна освіта 2019» та вигравайте грант на навчання

grantДля талановитих абітурієнтів створилиУ Вас є можливість отримати грант на навчання у розмірі 10 000 гривень в рамках творчого конкурсу “Доступна освіта 2019”.

Грант передбачає надання молоді можливості не перейматися за оплату освіти та присвятити себе якісному навчанню та самореалізації. Система заохочення талановитих студентів успішно діє у багатьох країнах світу, а в Україні представлена конкурсом “Доступна освіта 2019”. 

Детальніше...

Інноваційний університет та лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету

inovation   Спілка ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародний благодійний Фонд «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» за підтримки  Міністерства освіти і науки України та Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань запрошують взяти участь у продовженні проекту «Інноваційний університет та лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету».

Детальніше...

ЗАГАЛЬНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАКУПІВЛЮ

zakupivlyaНазва проекту: Підвищення енергоефективності навчальних корпусів Національного педагогічного університету ім. Драгоманова у Києві (частина проекту Вища освіта України)
Країна: Україна
Сектор: Енергоефективність
Джерела фінансування: НЕФКО, Університет ім. Драгоманова
Закупівля: Роботи, товари та послуги
Тип повідомлення: Загальне повідомлення про закупівлю
Дата випуску: 11 липня 2019 року

Детальніше...

Лист вдячності від нашої випускниці-представниці Китаю

china 1  У Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова поглиблюється та розширюється співробітництво з провідними закладами вищої освіти світового простору. Задля підвищення ефективності навчально-освітньої  та науково-аналітичної діяльності, взаємообміну досвідом університет розгортає міжнародну співпрацю та активно розвиває міжнародні зв’язки.

Детальніше...

"День" запрошує до Літньої школи журналістики!

school 2019  Інформаційний партнер НПУ імені М.П. Драгоманова газета "День" проводить набір до XVII Літньої школи журналістики! Запрошуються талановиті та амбітні студенти, які пов'язують своє майбутнє з сучасною європейською журналістикою. Умови прийому - на сайті "Дня" (за посиланням - https://day.kyiv.ua/uk/article/litnya-shkola-zhurnalistyky-media/znak-yakosti).

    Поспішайте! Набір завершується! За необхідності надається гуртожиток на весь період навчання.

Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 419 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід