Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

dystan zast    1 червня 2019 року, в День захисту дітей, у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбулось вручення Сертифікатів про завершення підготовчого відділення (дистанційного навчання) НПУ імені М.П. Драгоманова вихованцям чотирьох шкіл-інтернатів, які навчалися за дистанційною формою на підготовчому відділенні в рамках проекту між нашим університетом та Благодійним фондом «Обираємо майбутнє разом».

dystan 1    На урочистостях були заступник декана з навчально-методичної роботи Людмила Кухар, засновниця Благодійного фонду «Обираємо майбутнє разом» Єлизавета Юрушева та директор фонду Леся Алексєєнко, а також директори, їх заступники та класні керівники випускних класів Бердичівської школи-інтернату, Городнянського ліцею, Канівської санаторної школи-інтернат та Рафалівської школи-інтернат, випускники підготовчого відділення попередніх років і, звичайно ж, викладачі кафедри інноваційних технологій викладання загальноосвітніх дисциплін, які навчали учнів, – Ольга Іванова, Наталія Гальона та Олена Міненко.

dystan 2

    До привітань також приєднались випускники попередніх років, які прийшли підтримати та привітати своїх друзів. Серед них Євген Фесюк (студент 4-го курсу інженерно-педагогічного факультету нашого університету), Юлія Безкоровайна, Олена Лешкевич та Ірина Міловідова, які розповіли про своє студентське життя та ділились своїми успіхами в навчанні.

dystan 3

   Вітальні слова від ректора НПУ імені М. П. Драгоманова Віктора Андрущенка та декана факультету інформатики Анатолія Кудіна передала заступник декана з навчально-методичної роботи Людмила Кухар. Вона привітала вихованців із закінченням навчання та побажала отримати якомога вищі бали при складанні ЗНО, успіхів у подальшому житті,  здійснення усіх мрій, реалізації власних планів, і, звичайно ж, легкого вступу на обрану спеціальність.

dystan 4

Факультет інформатики

   

Короткі новини

Прохання підтримати екологічну ініціативу стосовно НПП Синевир

NPP Synevir   7 жовтня 2019 року стартував Проєкт очищення Національного природного парку Синевир. Але для того, аби він переміг і виграв грант для реалізації і втілення в життя, необхідно проголосувати. Голосування триватиме до 21 жовтня 2019 року.

   На кошти, виграні в гранті, будуть встановлені по периметру парку смітники, територія озера та саме озеро будуть прибрані. І що не менш важливо, встановлені туалети.

Детальніше...

«Dragomanov StartUp Club» почав свою роботу

     startup zast 1Під час відкриття нового сезону 1 жовтня 2019 року підприємницький клуб НПУ продемонстрував програму своєї роботи на наступний рік, що складається з більш ніж 30 заходів. Зокрема, буде проведено три міні-тренінги з таких ключових напрямків:

Детальніше...

Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки

    amonashvili 26 - 27 жовтня 2019 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбудуться Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки.

 Інформаційний лист

Пресслужба університету

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

NEFKOЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Україна

Підвищення енергоефективності у навчальних будівлях Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова у м.Києві (підпроект в рамках проекту Вищих навчальних закладів України)

 

Детальніше...

З Днем захисника України!

14 Z Dnem zahysnyka Ukrayiny    14 жовтня в Україні традиційно відзначають День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та християнське свято ­– день Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня у кожного з нас є можливість висловити вдячність тим, хто на передовій обороняє кордони нашої країни, та схилити голови в скорботі перед тими, хто віддав за це своє життя.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 543 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід