Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

profsport zast   17–19 травня 2019 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова вже вчетверте пройшла спортивно-інтелектуальна гра «Profsport». Участь у змаганнях взяли 17 команд, із яких вперше було 3 команди з інших університетів (Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», Державного університету інфраструктури та технологій, Київського національного університету будівництва й архітектури.

 

profsport 3Учасники мали нагоду взяти участь у різноманітних квестах, кожен із яких включав етапи на перевірку фізичних та інтелектуальних можливостей команд: нічний квест традиційно особливий своєю атмосферністю й тим, що учасники вперше пізнають територію, змагаючись у темряві, шукаючи етапи за вогнищем. Великі денні туристичні змагання – це своєрідна перевірка команд на витривалість, а останній квест додав ще й інтриги, адже команди мали звільнити одного зі своїх учасників.

 

profsport 1

   Окрім того, було кілька додаткових завдань, зокрема відеовізитка та облаштування табору, де треба було проявити креативність.

profsport 2

   Переможцями змагань стала команда факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка «Тріумфатори». Назву таку вони обрали недаремно, адже їхній шлях до першого місця справді був тріумфальним. Хоча самі учасники кажуть, що для них перемога стала повною несподіванкою.

profsport zast

  Вітаємо переможців, бажаємо їм наснаги на нові звершення, а також чекаємо на наступних змаганнях, адже саме «Тріумфаторам» буде надано право запалити вогонь на відкритті п’ятого ювілейного «Profsport».

profsport 4

  Організатори висловлюють щиру подяку кожному, хто творив історію нашого проекту разом з ними, дякують учасникам, спонсорам та, звісно ж, адміністрації університету за всебічну підтримку та сприяння проведенню змагань.  Далі буде…

Організатори «Profsport»

(Яна Плотніцька)

 

   

Короткі новини

Прохання підтримати екологічну ініціативу стосовно НПП Синевир

NPP Synevir   7 жовтня 2019 року стартував Проєкт очищення Національного природного парку Синевир. Але для того, аби він переміг і виграв грант для реалізації і втілення в життя, необхідно проголосувати. Голосування триватиме до 21 жовтня 2019 року.

   На кошти, виграні в гранті, будуть встановлені по периметру парку смітники, територія озера та саме озеро будуть прибрані. І що не менш важливо, встановлені туалети.

Детальніше...

«Dragomanov StartUp Club» почав свою роботу

     startup zast 1Під час відкриття нового сезону 1 жовтня 2019 року підприємницький клуб НПУ продемонстрував програму своєї роботи на наступний рік, що складається з більш ніж 30 заходів. Зокрема, буде проведено три міні-тренінги з таких ключових напрямків:

Детальніше...

Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки

    amonashvili 26 - 27 жовтня 2019 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбудуться Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки.

 Інформаційний лист

Пресслужба університету

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

NEFKOЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Україна

Підвищення енергоефективності у навчальних будівлях Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова у м.Києві (підпроект в рамках проекту Вищих навчальних закладів України)

 

Детальніше...

З Днем захисника України!

14 Z Dnem zahysnyka Ukrayiny    14 жовтня в Україні традиційно відзначають День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та християнське свято ­– день Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня у кожного з нас є можливість висловити вдячність тим, хто на передовій обороняє кордони нашої країни, та схилити голови в скорботі перед тими, хто віддав за це своє життя.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 278 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід