Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

blag akcia zast   Актуальним та соціально значущим завданням сьогодення є профілактика соціального сирітства. На перший план виходить підготовка студентів педагогічних університетів до професійної діяльності. Педагог нової формації, професіонал дошкільної освіти – це духовно розвинена, творча особистість, що має здатність до рефлексії, витривалості. Тим більше кордоцентризм, філософія серця – домінанта та основна риса української ментальності. «Гуманне суспільство можуть  створити тільки гуманні люди» – ці слова Василя Сухомлинського актуальні для нашої реальності.

 

   Тому такою важливою і повчальною була участь студентів та колективу кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості (завідувач кафедри А. Цвєткова) факультету педагогіки і психології (декан В. Бондар) в благодійній акції «Дитинство: крок у майбутнє».

blag akcia 1

   21 травня студенти 2 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» та представники кафедри (В. Гальченко, Р. Шулигіна, Є. Мельничук) завітали одразу до двох дитячих будинків: «СОС – Дитяче містечко» (м. Бровари) та «Надія» (с. Мокрець Броварського району). Студенти організували справжнє свято: привезли дітям подарунки, веселі конкурси, захоплюючу театралізовану виставу, а головне – свою любов та увагу. Вихованці Дитячого містечка в обмін на усмішки та цікаві розваги поділилися своїми талантами: Сашко продемонстрував, як вправно катається нa скейті, а Анюта занурила всіх у світ сучасного танцю.

   Такими ж дотепними, активними й відкритими виявилися діти в дитячому будинку «Надія». Разом зі студентками малята залюбки грали, розгадували завдання квесту, пригощалися смаколиками та ділилися власними мріями на майбутнє. Віримо, що воно у цих щирих і добрих дітлахів буде світлим та успішним.

   Дорогою додому кожен обмірковував побачене, ділився враженнями та пережитими емоціями. Отримавши досвід спілкування з дітьми, починаєш розуміти, що насправді важливо. Тому хочеться звернутися до всіх небайдужих людей: давайте будемо жити в любові та радості й творити добро!

blag akcia 2

   Після такої акції студенти повертаються з іншою свідомістю, починають аналізувати, передбачати, створювати позитивні емоційні педагогічні ситуації та успішно їх виконувати, формується критичне педагогічне мислення, що стає підґрунтям для моральної та психолого-педагогічної підтримки дитини.

  Саме через гуманістичне сприйняття, через досвід благодійності збагачується внутрішній світ студентства, формується професійна компетентність, гідність громадянина України, створюється інтелігенція незалежної та вільної держави. Майбутній вихователь стає активним учасником формування інтелектуально-духовного генофонду нації.

Колектив кафедри педагогіки і психології

дошкільної освіти та дитячої творчості

   

Короткі новини

Запрошуємо на концерт «Під Покровою твоєю, Богородице...»

    konz zastЩиро запрошуємо Вас на концерт «Під Покровою твоєю, Богородице...», який відбудеться 23 жовтня 2019 року о 18:00 в Патріаршому соборі УГКЦ (вул. Микільсько-Слобідська, 5, метро Лівобережна, біля Експоцентру). 

      Концерт вже став традиційним і проходить щороку, але саме цього року він приурочений також до визначної дати – 185-річчю від заснування нашого університету.

      Вхід, як завжди, вільний, а програма цікава й насичена. Тож ласкаво просимо!

Деталі на https://www.facebook.com/events/428794407780875/

Пресслужба університету 

Лабораторія інтелектуального розвитку в НПУ імені М.П. Драгоманова

    lab zastЗапрошуємо всіх зацікавлених учнів 5-6 класів м. Києва та області взяти участь у роботі Лабораторії інтелектуального розвитку. Заняття будуть проводитися у формі гуртків з математики, фізики та астрономії, інформатики та роботехніки, де діти отримають цікаві та корисні експериментальні знання.

Детальніше...

Оголошено конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників

ogoloshennya 1    На виконання вимог п. 11 ст. 55 Закону України “Про вищу освіту”,   п.п. 4.11.3, 5.2, 5.3 статуту Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова оголошується конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників:

Факультет політології та права

Кафедра теорії та історії держави і права

Професор – 1, старший викладач – 0,25

Кафедра правознавства та галузевих юридичних дисциплін

Завідувач кафедри; професор – 2, доцент – 0,5, старший викладач – 0,75

Детальніше...

Прохання підтримати екологічну ініціативу стосовно НПП Синевир

NPP Synevir   7 жовтня 2019 року стартував Проєкт очищення Національного природного парку Синевир. Але для того, аби він переміг і виграв грант для реалізації і втілення в життя, необхідно проголосувати. Голосування триватиме до 21 жовтня 2019 року.

   На кошти, виграні в гранті, будуть встановлені по периметру парку смітники, територія озера та саме озеро будуть прибрані. І що не менш важливо, встановлені туалети.

Детальніше...

«Dragomanov StartUp Club» почав свою роботу

     startup zast 1Під час відкриття нового сезону 1 жовтня 2019 року підприємницький клуб НПУ продемонстрував програму своєї роботи на наступний рік, що складається з більш ніж 30 заходів. Зокрема, буде проведено три міні-тренінги з таких ключових напрямків:

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 445 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід