Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

school soc lider zast   На початку травня цього року на території Національного природного парку «СИНЕВИР» (с. Колочава, Закарпаття) за сприянням ректора університету проф. В.П. Андрущенка, підтримки проф. Г.М. Торбіна, проф. І.Т. Горбачука, проф. М.С. Корця, проф. В.Б. Євтуха, проф. О.Г. Карпенко та ефективної допомоги Є.В. Біденка відбулась літня програма розвитку лідерського потенціалу студентів «Школа SOCIAL лідерства – STUDENT», яка зібрала більше півсотні учасників закладів вищої освіти (НПУ імені М.П.Драгоманова, КНЕУ імені Вадима Гетьмана, Одеський національний політехнічний університет, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого), залучених фахівців соціальної сфери  та громадських діячів для проведення інтелектуального Квесту «Глобальні цілі сталого розвитку» за підтримки Представництва ООН в України.

 

   Висловлюємо щиру вдячність за гостинність та згуртованість колективу Навчально-наукової бази «Синевир» під керівництвом Анатолія Юрійовича Дербака за можливість проведення Літньої програми Школи  в мальовничому куточку Закарпаття з чистим повітрям, природним джерелом мінеральної води, чаруючим гірським краєвидом.

   Учасники Школи висловлюють  вдячність директору НПП «СИНЕВИР» Миколі Юрійовичу Дербаку за можливість розміщення Локацій Квесту «Глобальні Цілі сталого розвитку», проведення освітньо-екологічного туру «Школи SOCIAL лідерства – STUDENT» та підтримку студентського лідерського руху.

school soc lider 1

   Успішність організації та проведення тренінгових занять, майстер-класів, дискусій, спікерських дебатів було забезпечено організаторами (керівники школи Д. Бибик та І. Савельчук), командою тренерів (Д. Бибик, І. Савельчук, В. Сироватко, І. Івженко,) та спікерів (А.Вовк, Т.Бак), які створили неформальне середовище й умови для розвитку лідерського потенціалу учасників.

  Літня Програма «Школи Social лідерства–Student» факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова була успішно реалізована завдяки активності студентської молоді, що здобувала навички та компетенції соціальних лідерів, розкривала нові можливості для розвитку власного лідерського потенціалу, зокрема у сфері сталого розвитку. Тому успішність проведення інтелектуального Квесту з Глобальної програми ООН до 2030 року «Цілі сталого розвитку» цілком залежало від партнерської співпраці організаторів Школи з командою волонтерів Представництва ООН та Благодійної організації «Інститут Благодійності».

school soc lider 2

   Цей Квест показав, що це інтелектуальне змагання команд, учасники яких повинні виконувати на швидкість заздалегідь підготовлені завдання, відповідно до ключових напрямів сталого розвитку, яких сьогодні дотримуються усі країни світу.

  Можливість не тільки виявити найкращі практики у сфері сталого розвитку, а й запропонувати шляхи пришвидшення розвитку лідерства завдяки спіральній динаміці була реалізована учасниками Школи у тренінговій діяльності під керівництвом Ірини Савельчук.

  Команда Школи, на думку Дар'ї Бибик, продовжує працювати над розширенням можливостей неформальної платформи з розвитку лідерського потенціалу, тому повідомляємо про запуск «Програми для майбутніх лідерів» від студентів-учасників Ірини Шандар, Вікторії Амеліна, Анастасії Сіврук.

school soc lider 3

   Отримання сертифікатів учасниками Літньої Школи тільки підтвердили їх активну лідерську позицію та прояв власного інтелектуально-творчого потенціалу, що надало сподівання організаторам та тренерам продовжувати зусилля щодо формування умов з поширення студентського лідерського руху НПУ ім. М.П. Драгоманова.

  Ми вдячні всім організаторам, учасникам і тренерам за активну участь у роботі Літньої Школи, за спонсорську підтримку ТОВ «Моршинська» та партнерську взаємодію Представництву ООН в Україні та  Благодійній організації «Інститут Благодійності».  

school soc lider 4

Керівництво «Школи SOCIAL лідерства – STUDENT»,

Наукове товариство НПУ імені М.П. Драгоманова

   

Короткі новини

Прохання підтримати екологічну ініціативу стосовно НПП Синевир

NPP Synevir   7 жовтня 2019 року стартував Проєкт очищення Національного природного парку Синевир. Але для того, аби він переміг і виграв грант для реалізації і втілення в життя, необхідно проголосувати. Голосування триватиме до 21 жовтня 2019 року.

   На кошти, виграні в гранті, будуть встановлені по периметру парку смітники, територія озера та саме озеро будуть прибрані. І що не менш важливо, встановлені туалети.

Детальніше...

«Dragomanov StartUp Club» почав свою роботу

     startup zast 1Під час відкриття нового сезону 1 жовтня 2019 року підприємницький клуб НПУ продемонстрував програму своєї роботи на наступний рік, що складається з більш ніж 30 заходів. Зокрема, буде проведено три міні-тренінги з таких ключових напрямків:

Детальніше...

Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки

    amonashvili 26 - 27 жовтня 2019 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбудуться Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки.

 Інформаційний лист

Пресслужба університету

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

NEFKOЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Україна

Підвищення енергоефективності у навчальних будівлях Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова у м.Києві (підпроект в рамках проекту Вищих навчальних закладів України)

 

Детальніше...

З Днем захисника України!

14 Z Dnem zahysnyka Ukrayiny    14 жовтня в Україні традиційно відзначають День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та християнське свято ­– день Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня у кожного з нас є можливість висловити вдячність тим, хто на передовій обороняє кордони нашої країни, та схилити голови в скорботі перед тими, хто віддав за це своє життя.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 348 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід