Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

serageldin zast   НПУ імені М.П. Драгоманова до своєї родини прийняли ще одного почесного доктора. Ним став відомий в усьому світі директор-засновник Олександрійської бібліотеки, нової бібліотеки в Олександрії, відкритої у 2002 році, Ісмаїл Серагельдін. Сьогодні він є почесним бібліотекарем і членом Опікунської ради Бібліотеки Олександрії, радником прем'єр-міністра Єгипту з питань культури, науки і музеїв, заслуженим професором Університету Вагенінген в Нідерландах та заслуженим професором у Коледжі Франції в Парижі. Урочисте засідання Вченої ради, присвячене врученню академічної мантії та диплому почесного доктора НПУ імені М.П.Драгоманова відбулось 20 травня 2019 року.

serageldin 1

   На засідання завітали третій Президент України, голова Наглядової ради університету Віктор Ющенко, очільниця Міжнародного благолійного Фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко, голова Правління Фонду Марина Антонова та український політик і підприємець Олексій Івченко.

   Відкрив засідання ректор університету НПУ імені М.П. Драгоманова Віктор Андрущенко, представивши гостям університет, його здобутки та перспективи розвитку, співпрацю з вітчизняними та зарубіжними науковими та освітніми інституціями.

serageldin 10

serageldin 2    Віктор Ющенко представив Вченій раді Ісмаїла Серагельдіна, відзначивши неординарність та багатогранність його особистості, адже він є учасником багатьох різноспрямованих (економічних, дипломатичних, політичних, гуманітарних) проектів по всьому світу, головою та членом низки консультативних комітетів з академічних, дослідницьких, наукових та міжнародних питань, членом виконавчої ради Енциклопедії життя та головою Виконавчої ради Світової цифрової бібліотеки. Він співголовував у групі високого рівня Африканського Союзу з біотехнології, а також був членом групи ICANN з моніторингу майбутнього Інтернету. Ісмаїл Серагельдін опублікував понад сто книг і монографій і понад п’ятсот статей з різних тем: біотехнологія, розвиток сільської місцевості, сталість і цінність науки для суспільства.

serageldin 3    Рішення Вченої ради виголосив проректор з навчально-методичної роботи професор Роман Вернидуб. Почесне звання було присуджено за  плідну міжнародну співпрацю з академічною, дослідницькою, науковою та міжнародною інституціями, за значний особистий внесок у розвиток технологій в галузі науки, техніки та інновацій.

serageldin 4

serageldin 5   Ісмаїл Серагельдін звернувся до аудиторії, висловлюючи щиру вдячність за отримане звання та можливість поспілкуватися з професурою та студентством у стінах закладу-лідера педагогічної освіти України, закладу, який готує  одну з найпотрібніших у всі часи професію вчителя, який виховує, допомагає та направляє освітній процес у щоденній взаємодії зі своїми учнями.

serageldin 9

   Привітали з отриманням почесного звання проректор з наукової роботи професор Григорій Торбін та декан факультету соціально-економічної освіти професор Володимир Євтух. Особливе музичне привітання для єгипетського гостя, а тепер уже члена Драгоманівської родини, підготував Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г.Г. Верьовки під керівництвом Зеновія Корінця.

serageldin 7

serageldin 6

serageldin 8

    Після цього новоспечений почесний доктор завітав до студентської аудиторії – майбутніх вчителів, де прочитав надзвичайно цікаву, змістовну і пізнавальну лекцію щодо переосмислення освіти у світі, що змінюється. Адже сьогодні  перед ними стоять більш серйозніші виклики і більші можливості: покоління, яке вони будуть навчати, є «цифровим». Ці діти народилося з Інтернетом і смартфонами, з соціальними медіа та абсолютно новими способами спілкування з людьми та взаємодією з інформацією та знаннями.

serageldin 14

serageldin 15

Прес-служба університету

   

Короткі новини

З Днем захисника України!

14 Z Dnem zahysnyka Ukrayiny    14 жовтня в Україні традиційно відзначають День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та християнське свято ­– день Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня у кожного з нас є можливість висловити вдячність тим, хто на передовій обороняє кордони нашої країни, та схилити голови в скорботі перед тими, хто віддав за це своє життя.

Детальніше...

ІІ З’ЇЗД КОРЕКЦІЙНИХ ПЕДАГОГІВ УКРАЇНИ

zjizd    Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у ІІ З’ЇЗДІ КОРЕКЦІЙНИХ ПЕДАГОГІВ УКРАЇНИ «Актуальні проблеми навчання та виховання дітей із особливими освітніми потребами в освітніх реаліях України»

  Захід, приурочений до 185-річчя Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та 100-річчя факультету      спеціальної та інклюзивної освіти, відбудеться 7 листопада 2019 року на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (м. Київ).

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Інновації та трансформації: концепції, проблеми, перспективи»

konf zast        17 жовтня 2019 року у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9, 2-й поверх, ауд. 238) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Інновації та трансформації: концепції, проблеми, перспективи», присвячена 185-річчю університету.

Тематика конференції охоплює широке коло питань розвитку інноваційних підходів у формальній, неформальній, інформальній освіті:

Детальніше...

Школа Social лідерства - Student запрошує долучитися до курсу «Корпоративна соціальна відповідальність»

social leader 1 zast     1 жовтня 2019 року до «Школи Social лідерства – Student» (керівник Д.Д.Бибик) кафедри теорії та технології соціальної роботи корпусі НПУ імені М.П. Драгоманова завітала представниця 1+1 Media Production Аліна Марценюк. Вона презентувала студентам інформативні відео, що розкрили поняття «корпоративна соціальна відповідальність» і запропонувала платформу онлайн навчання – курс «Корпоративна соціальна відповідальність», де можна значно розширити свої погляди і навчитись будувати соціальний бізнес, знайти ідеї і мотивацію. Потужна Платформа онлайн навчання Impactorium допоможе студентам спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка» дізнатися більше про Глобальні Цілі Сталого Розвитку та розпочати їх реалізацію через реальні великі та малі справи.

Детальніше...

ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ!

rector aspir    Шановні аспіранти! Запрошуємо вас 11 жовтня 2019 року о 12.00 в ауд. 231 центрального корпусу імені М.П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9) на зустріч із ректором університету Віктором Андрущенком, доктором філософських наук, професором, академіком АПН України, членом-кореспондентом НАН України, заслуженим діячем науки і техніки України.

 

Пресслужба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 1199 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід