Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

serageldin zast   НПУ імені М.П. Драгоманова до своєї родини прийняли ще одного почесного доктора. Ним став відомий в усьому світі директор-засновник Олександрійської бібліотеки, нової бібліотеки в Олександрії, відкритої у 2002 році, Ісмаїл Серагельдін. Сьогодні він є почесним бібліотекарем і членом Опікунської ради Бібліотеки Олександрії, радником прем'єр-міністра Єгипту з питань культури, науки і музеїв, заслуженим професором Університету Вагенінген в Нідерландах та заслуженим професором у Коледжі Франції в Парижі. Урочисте засідання Вченої ради, присвячене врученню академічної мантії та диплому почесного доктора НПУ імені М.П.Драгоманова відбулось 20 травня 2019 року.

serageldin 1

   На засідання завітали третій Президент України, голова Наглядової ради університету Віктор Ющенко, очільниця Міжнародного благолійного Фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко, голова Правління Фонду Марина Антонова та український політик і підприємець Олексій Івченко.

   Відкрив засідання ректор університету НПУ імені М.П. Драгоманова Віктор Андрущенко, представивши гостям університет, його здобутки та перспективи розвитку, співпрацю з вітчизняними та зарубіжними науковими та освітніми інституціями.

serageldin 10

serageldin 2    Віктор Ющенко представив Вченій раді Ісмаїла Серагельдіна, відзначивши неординарність та багатогранність його особистості, адже він є учасником багатьох різноспрямованих (економічних, дипломатичних, політичних, гуманітарних) проектів по всьому світу, головою та членом низки консультативних комітетів з академічних, дослідницьких, наукових та міжнародних питань, членом виконавчої ради Енциклопедії життя та головою Виконавчої ради Світової цифрової бібліотеки. Він співголовував у групі високого рівня Африканського Союзу з біотехнології, а також був членом групи ICANN з моніторингу майбутнього Інтернету. Ісмаїл Серагельдін опублікував понад сто книг і монографій і понад п’ятсот статей з різних тем: біотехнологія, розвиток сільської місцевості, сталість і цінність науки для суспільства.

serageldin 3    Рішення Вченої ради виголосив проректор з навчально-методичної роботи професор Роман Вернидуб. Почесне звання було присуджено за  плідну міжнародну співпрацю з академічною, дослідницькою, науковою та міжнародною інституціями, за значний особистий внесок у розвиток технологій в галузі науки, техніки та інновацій.

serageldin 4

serageldin 5   Ісмаїл Серагельдін звернувся до аудиторії, висловлюючи щиру вдячність за отримане звання та можливість поспілкуватися з професурою та студентством у стінах закладу-лідера педагогічної освіти України, закладу, який готує  одну з найпотрібніших у всі часи професію вчителя, який виховує, допомагає та направляє освітній процес у щоденній взаємодії зі своїми учнями.

serageldin 9

   Привітали з отриманням почесного звання проректор з наукової роботи професор Григорій Торбін та декан факультету соціально-економічної освіти професор Володимир Євтух. Особливе музичне привітання для єгипетського гостя, а тепер уже члена Драгоманівської родини, підготував Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г.Г. Верьовки під керівництвом Зеновія Корінця.

serageldin 7

serageldin 6

serageldin 8

    Після цього новоспечений почесний доктор завітав до студентської аудиторії – майбутніх вчителів, де прочитав надзвичайно цікаву, змістовну і пізнавальну лекцію щодо переосмислення освіти у світі, що змінюється. Адже сьогодні  перед ними стоять більш серйозніші виклики і більші можливості: покоління, яке вони будуть навчати, є «цифровим». Ці діти народилося з Інтернетом і смартфонами, з соціальними медіа та абсолютно новими способами спілкування з людьми та взаємодією з інформацією та знаннями.

serageldin 14

serageldin 15

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Запрошуємо на концерт «Під Покровою твоєю, Богородице...»

    konz zastЩиро запрошуємо Вас на концерт «Під Покровою твоєю, Богородице...», який відбудеться 23 жовтня 2019 року о 18:00 в Патріаршому соборі УГКЦ (вул. Микільсько-Слобідська, 5, метро Лівобережна, біля Експоцентру). 

      Концерт вже став традиційним і проходить щороку, але саме цього року він приурочений також до визначної дати – 185-річчю від заснування нашого університету.

      Вхід, як завжди, вільний, а програма цікава й насичена. Тож ласкаво просимо!

Деталі на https://www.facebook.com/events/428794407780875/

Пресслужба університету 

Лабораторія інтелектуального розвитку в НПУ імені М.П. Драгоманова

    lab zastЗапрошуємо всіх зацікавлених учнів 5-6 класів м. Києва та області взяти участь у роботі Лабораторії інтелектуального розвитку. Заняття будуть проводитися у формі гуртків з математики, фізики та астрономії, інформатики та роботехніки, де діти отримають цікаві та корисні експериментальні знання.

Детальніше...

Оголошено конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників

ogoloshennya 1    На виконання вимог п. 11 ст. 55 Закону України “Про вищу освіту”,   п.п. 4.11.3, 5.2, 5.3 статуту Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова оголошується конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників:

Факультет політології та права

Кафедра теорії та історії держави і права

Професор – 1, старший викладач – 0,25

Кафедра правознавства та галузевих юридичних дисциплін

Завідувач кафедри; професор – 2, доцент – 0,5, старший викладач – 0,75

Детальніше...

Прохання підтримати екологічну ініціативу стосовно НПП Синевир

NPP Synevir   7 жовтня 2019 року стартував Проєкт очищення Національного природного парку Синевир. Але для того, аби він переміг і виграв грант для реалізації і втілення в життя, необхідно проголосувати. Голосування триватиме до 21 жовтня 2019 року.

   На кошти, виграні в гранті, будуть встановлені по периметру парку смітники, територія озера та саме озеро будуть прибрані. І що не менш важливо, встановлені туалети.

Детальніше...

«Dragomanov StartUp Club» почав свою роботу

     startup zast 1Під час відкриття нового сезону 1 жовтня 2019 року підприємницький клуб НПУ продемонстрував програму своєї роботи на наступний рік, що складається з більш ніж 30 заходів. Зокрема, буде проведено три міні-тренінги з таких ключових напрямків:

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 304 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід