Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

serageldin zast   НПУ імені М.П. Драгоманова до своєї родини прийняли ще одного почесного доктора. Ним став відомий в усьому світі директор-засновник Олександрійської бібліотеки, нової бібліотеки в Олександрії, відкритої у 2002 році, Ісмаїл Серагельдін. Сьогодні він є почесним бібліотекарем і членом Опікунської ради Бібліотеки Олександрії, радником прем'єр-міністра Єгипту з питань культури, науки і музеїв, заслуженим професором Університету Вагенінген в Нідерландах та заслуженим професором у Коледжі Франції в Парижі. Урочисте засідання Вченої ради, присвячене врученню академічної мантії та диплому почесного доктора НПУ імені М.П.Драгоманова відбулось 20 травня 2019 року.

serageldin 1

   На засідання завітали третій Президент України, голова Наглядової ради університету Віктор Ющенко, очільниця Міжнародного благолійного Фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко, голова Правління Фонду Марина Антонова та український політик і підприємець Олексій Івченко.

   Відкрив засідання ректор університету НПУ імені М.П. Драгоманова Віктор Андрущенко, представивши гостям університет, його здобутки та перспективи розвитку, співпрацю з вітчизняними та зарубіжними науковими та освітніми інституціями.

serageldin 10

serageldin 2    Віктор Ющенко представив Вченій раді Ісмаїла Серагельдіна, відзначивши неординарність та багатогранність його особистості, адже він є учасником багатьох різноспрямованих (економічних, дипломатичних, політичних, гуманітарних) проектів по всьому світу, головою та членом низки консультативних комітетів з академічних, дослідницьких, наукових та міжнародних питань, членом виконавчої ради Енциклопедії життя та головою Виконавчої ради Світової цифрової бібліотеки. Він співголовував у групі високого рівня Африканського Союзу з біотехнології, а також був членом групи ICANN з моніторингу майбутнього Інтернету. Ісмаїл Серагельдін опублікував понад сто книг і монографій і понад п’ятсот статей з різних тем: біотехнологія, розвиток сільської місцевості, сталість і цінність науки для суспільства.

serageldin 3    Рішення Вченої ради виголосив проректор з навчально-методичної роботи професор Роман Вернидуб. Почесне звання було присуджено за  плідну міжнародну співпрацю з академічною, дослідницькою, науковою та міжнародною інституціями, за значний особистий внесок у розвиток технологій в галузі науки, техніки та інновацій.

serageldin 4

serageldin 5   Ісмаїл Серагельдін звернувся до аудиторії, висловлюючи щиру вдячність за отримане звання та можливість поспілкуватися з професурою та студентством у стінах закладу-лідера педагогічної освіти України, закладу, який готує  одну з найпотрібніших у всі часи професію вчителя, який виховує, допомагає та направляє освітній процес у щоденній взаємодії зі своїми учнями.

serageldin 9

   Привітали з отриманням почесного звання проректор з наукової роботи професор Григорій Торбін та декан факультету соціально-економічної освіти професор Володимир Євтух. Особливе музичне привітання для єгипетського гостя, а тепер уже члена Драгоманівської родини, підготував Національний заслужений академічний український народний хор України імені Г.Г. Верьовки під керівництвом Зеновія Корінця.

serageldin 7

serageldin 6

serageldin 8

    Після цього новоспечений почесний доктор завітав до студентської аудиторії – майбутніх вчителів, де прочитав надзвичайно цікаву, змістовну і пізнавальну лекцію щодо переосмислення освіти у світі, що змінюється. Адже сьогодні  перед ними стоять більш серйозніші виклики і більші можливості: покоління, яке вони будуть навчати, є «цифровим». Ці діти народилося з Інтернетом і смартфонами, з соціальними медіа та абсолютно новими способами спілкування з людьми та взаємодією з інформацією та знаннями.

serageldin 14

serageldin 15

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Шановні вступники! Розпочалась реєстрація на творчі конкурси!!!

vstup     З 01 по 10 липня 2019 року для вступників, що братимуть участь у конкурсному відборі на навчання за кошти державного бюджету за спеціальностями 017 Фізична культура і спорт, 022 Дизайн, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 024 Хореографія, 025 Музичне мистецтво в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова будуть проходити ТВОРЧІ КОНКУРСИ відповідно до погодженого Міністерством освіти і науки України графіку. Деталі на http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/tvorchi-konkursy

    Реєстрація на творчі конкурси буде тривати з 17 червня по 01 липня 2019 року (м. Київ, вул. Пирогова, 9, каб. 131). 

Детальніше...

Запрошуємо на лекцію «Світ ідей Платона і математика»

platon   Шановні колеги! Запрошуємо викладачів, студентів, аспірантів та всіх зацікавлених відвідати лекцію «Світ ідей Платона і математика», яка відбудеться 30 травня 2019 року 0 12.30 в ауд. 238 центрального корпусу (вул. Пирогова, 9). Лектор – директор Міждисциплінарного центру дослідження складних систем НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор Юрій Григорович Кондратьєв.

     Чекаємо вас на лекції!

Прес-служба університету

Запрошуємо до участі в роботі круглого столу

kruglyy stil    Шановні колеги! Запрошуємо науковців, викладачів, студентів, аспірантів до участі в роботі круглого столу на тему «Інноваційні підходи до організації освітнього процесу» 29 травня об 11.00. в ауд. 238 (зал засідань ректорату), за участю директора Тбіліського інституту міжнародних відносин Олександра Русетського.

Контактний телефон для інформації: 234 37 60

 

Відділ міжнародного співробітництва

Вітаємо з перемогою!

doshkilna 1   22-24 травня 2019 року в натхненній атмосфері Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди за участі потужної команди високопрофесійного журі відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Серед студентів освітнього рівня бакалавр  (54 учасника)  перше місце виборола студентка IV курсу Юлія Коваль, підтвердивши високий рівень драгоманівської школи підготовки фахівців для системи дошкільної освіти.

Детальніше...

Шановні студенти, запрошуємо долучитися до опитувань!

ureport ukr 520   ЮНІСЕФ впроваджує в Україні глобальний молодіжний проект  U-Report. Це швидкі опитування через безкоштовні СМС або Твітер, які дозволяють дізнатись думку молоді щодо важливих суспільних питань.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 620 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід